Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezerwatywa a ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lilianna23



Dołączył: 14 Maj 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 11:07 am    Temat postu: Prezerwatywa a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kochałam się z chłopakiem. Nie są to jeszcze dni płodne. 10 dzień cyklu, brak sluzu płodnego. Używaliśmy prezerwatywy. Była prawidłowo założona, nie zsunęła się. Była rónież szczelna. Po stosunku sperma nie wydostała się ze środka, mimo że chłopak ścicsnął prezerwatywę tak, by wolna przestrzeń wypełniła się spermą.
Dlatego też zażyłam mimo wszystko tabletkę ellaone dzisiaj rano, jakieś 15 godzin po stosunku. Obecnie w pochwie bardzo sucho śluzwyglądający na niepłodny z leciutką domieszką krwi.Czy w związku z tym mogę być spokojna o ten stosunek. Dodam, że to był mój pierwszy raz dlatego tak się stresuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czemu zażywałaś tabletkę, skoro miałaś dni niepłodne. Ryzyko ciąży u Ciebie jest raczej znikome.

Branie tabletek takich jak ellaOne nie pozostaje bez wpływu na organizm, bardzo częstymi skutkami ubocznymi są bóle brzucha i zaburzenia miesiączkowania. Do tego często występują po niej objawy takie jak mdłości, wymioty, niestrawność, zmęczenie czy nasilone i bolesne krwawienie. Poza tym trzeba być bardzo ostrożnym, jeżeli ma się choroby nerek, wątroby czy astmę, więc nie wiem czy to taka radość z takiego współżycia, jak później masz tyle stresu i jeszcze się trujesz tabletkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lilianna23



Dołączył: 14 Maj 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to jest z tabletkami. Muszę poczekać do normalnego okresu prawda? Jak do tego czasu zabezpieczać się, żeby zminimalizować ciążę. Nie chcę się faszerować za każdym razem tabletką po, bo ileż można w jednym cyklu. Przecież w ten sposób to się nigdy nie unormuje, a zrezygnować z seksu też bym nie chciała. Co dodać do prezerwatywy. Wytrysk na zewnątrz, globulki, co polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asane



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm dla mnie te wszystkie sposoby i tak są nieetyczne...
może po prostu trzeba brać większą odpowiedzialność za rzeczy, które się robi? seks nie jest dla dzieci... jak chcesz wiedzieć, kiedy masz dni płodne, to możesz nauczyć się je rozpoznawać na podstawie obserwacji swojego ciała, tu masz takie podstawy wyznaczania dni płodnych i neipłodnych http://www.biomedical.pl/ciaza/dni-plodne-i-nieplodne-1533.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group