Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

prezent na chrzciny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie zawsze,zależy od rodzica Cool
dobry mysle że mogł by być prezent taki leżaczek-huśtawka,można ja składac i nie zajmuje iejsca dużo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz kupić tak jak już było powiedziane pieluchy, bo na to zawsze bardzo dużo pieniędzy idzie i ubranka...Najlepiej takie, żeby były w rozmiarach większych niż teraz maluch nosi. Przydadzą się na pewno.

Ewentualnie wózek spacerowy, szelki do wózka. Na pw przesłałam Ci link do takiego wózka. Ja kupiłam taki dla swojego chrześniaka jak już w grę wchodziła tylko spacerówka. I sprawdza się idealnie. Jest składany,nie zajmuje dużo miejsca.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla 4 miesięcznego noworodka już spacerówka?
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spacerówka zawsze się przyda na póżniej,już rodzicą bedzie lżej pózniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam przekonana, że spacerówki są dla większych noworodków. NIe jestem jeszcze dobrze obeznana. Wszystkim dziękuje za pomoc. Zdecyduje się jednak na tę spacerówkę, bo sama widzę po sobie jak chodzę z tym wózkiem (obecnym), że jest okropnie cięzki i mało zwrotny. A spaceróweczką to bez problemu, bo leciutka.
Temat zakończony Smile
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spacerówki są dla małych dzieci, nie dla noworodków czy niemowląt. Za jakiś czas jak maleństwo już będzie siedzieć i skończy się era normalnego wózka,bo będzie chciało widzieć co się dzieje dookoła. I wtedy już spacerówka potrzebna:) A że nie jest to mały wydatek, myślę że bardzo praktyczny:)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale rodzice matki kupili spacerówkę dla swojego półrocznego maleństwa i sprawuje się dobrze. Robią wózki już dla 3 miesięcznych o dziwo, gdzie dziecko może leżeć całkowicie płasko i wraz z czasem reguluje się wysokość i kąt.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yola
Spamer


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może zorganizuj im przyjęcie w jakimś lokalu [zakaz publikowania linków na forum] ?Można się złożyć w kilka osób i ich odciążyć skoro mają kiepską sytuację materialną a Wy będziecie wiedzieć,że nie kupicie czegoś niepraktycznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabi145



Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. I jak dokonałaś już wyboru konkretnego modelu wózka ? Ja niedawno także kupiłam wózek dziecięcy spacerowy i jestem mega zadowolona, także polecam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwina19



Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój maluszek na chrzciny dostał pieniądze, odłożyliśmy na specjalne konto, bo wcześnie skompletowaliśmy wyprawkę. Jeżeli chodzi o wózki, to ja mam model wielofunkcyjny od Adamexu i dobrze się sprawdza. Zastanawiałam się wprawdzie nad zakupem wózka klasycznego i później zakupieniu spacerówki, ale stwierdziliśmy, że spróbujemy 3w1. Nie jest to zła opcja, z tym, że trzeba zwracać uwagę na wagę wózka, nie każdy będzie praktyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group