Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

prezent na chrzciny

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 7:37 pm    Temat postu: prezent na chrzciny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
W połowie marca urodził mi się chrześniak. Chłopiec rozwija się prawidłowo. Ma dość słabą sytuacje materialną, dlatego rodzice liczą na jakiś praktyczny prezent. Chrzest jest planowany na 25 lipca.
Moje pytanie brzmi co można podarować dla takiego maluszka? nie chciałabym kupować niczego co miałoby leżeć i nie być ni jak użyteczne. Ze względu na to, że mam tu doczynienia z mamami czekam na wasze pomysły.
Z góry dziękuje za wszelką okazaną pomoc.

---edit by Wind_of_hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem

_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję bujako-leżaczek, takie foteliki zawsze są mile widziane, zwłaszcza te z wibracjami - nie trzeba samemu bujać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem w tym że mają bardzo ograniczoną ilość miejsca i nie mieliby gdzie tego wsawić. No ale pomysł dobry.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karuzelka grająca i sama się kręcąca nad łóżeczko.
Mata edukacyjna- super sprawa
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to także zajmuje miejsce a oni nie mają go praktycznie wcale to malutki pokój i mieszkają w nim 3 osoby. To nie tak że dziecko ma tylko swoje. Zwyczajnie nie byłoby gdzie tego rozłożyć.
Nie wiem co na takim etapie może się przydać takiemu maluszkowi.
Tak czy tak doceniam starania.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z tym może dobrej jakości podgrzewacz do butelek i słoiczków, zajmuje mało miejsca albo torcik zrobiony z pampersów (widziałam takie w sklepach) i do tego dla dziecka komplet naczyń nietłukących... albo MIDI Zestaw Zatrzymaj Czas 0-12 = do wykonania odlewu rączki lub nóżki - też fajna pamiątka a dziecku możesz dokupić grzechotkę... Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podgrzewacz to mają o sztućcach też myślałam Wink a to MIDI to nie wiem jaki za bardzo ma cel...
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agne8190
Odlew rączki lub nóżki to uwierz mi całkiem fajna pamiątka dla rodziców a dla Maluszka jak już podrośnie, też na pewno będzie zadowolony. Moja starsza córka jak dojrzała, że mamy odciśnięte jej stópki i rączki jak miała pół roku była tak szczęśliwa, że warto to było zrobić nawet tylko dla zobaczenia tego uśmiechu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myśle ze karuzelka jest dobrm pomyslem,przypina sie ja do lozeczka wiec nie zajmuje innego wolnego miejsca, Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W to raczej rodzice się zaopatrują od razu przy zakupie łóżeczka Wink
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group