Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezent dla przyjaciółki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

soczyste_jabłuszko napisał:
Przepraszam.... Muszę przyznać, że wiadomość od moderatora jest mocna... Bez komentarza

jest jaka powinna byc...ile mozna sie cackać? bez przesady...zanim cos napiszesz to PROSZE przwczytac 10 razy regulamin i nie łamac jego oke? no mam nadzieje ze jasne wszystko.
ps- ja nie jestem taka zła- na jaka wygladam ale nie lubie bałaganu i nie przestrzegania zasad... Wink oOOO
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kaarolusiaa



Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 9:29 am    Temat postu: Prezent dla przyjaciółki! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka kończy 16 lat. Bardzo chce zrobić jej w prezencie prezentacje multimedialną z naszymi zdjęciami, ale mam pewien problem. Chodzi o muzykę.

Bardzo proszę o pomoc. Przyjaciółka słucha rapu i potrzebuje piosenek, które będą pasowały do tego prezentu.

Proszę pomóżcie Smile Smile

Z góry dzięki Very Happy

Dział kosmetyki i uroda to chyba nie jest właściwe miejsce na umieszczanie tego typu postów.
Temat przenosze w odpowiednie miejsce.\
mala_mi


temat przenosze w odp. miejsce. Jednak tutaj juz jest taki temat wiec nie robmy smietnika Smile Mi pardon Razz---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na rapie to ja się nie znam, ale jak wpiszesz w google: ranking piosenek rap, to może coś Ci ciekawego wyskoczy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze może się również sprawdzić szampan Smile Polecam zajrzeć na stronę http://dom-szampana.pl/, gdzie można poczytać o szampanach i wybrać taki, który sprawdzi się w danym przypadku najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agus1234



Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka, może znajdziesz jej jakiś ciekawy kosmetyk, taki z wyższej półki ? Wiem, że na https://jejustore.pl masz ciekawy wybór rzeczy takich, których raczej nie widuje sie w sklepach wiec myśle ze coś się nada Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kkatarzynka



Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie mam pomysłu na żaden konkretny prezent, to zazwyczaj kupuję perfumy. Jest to rzecz z której każda kobieta się ucieszy, a jeśli kupuje się je dla kogoś bliskiego, to jest duża szansa, że wstrzelimy się z zapachem w dziesiątkę. Zerknij do sklepu https://perfumy.pl/pol_m_Perfumy-damskie-151.html ciagle mają jakieś promocje, może uda Ci się kupić perfumy w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
swetty



Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że przyjaciółki to doskonale wiedzą co by druga chciała dostać dlatego do dzieła. A do tego co to będzie, to myślę że obowiązkowo powinno się doczepić balon lub girland żeby było weselej no i też by przyjemniej drugiej osobie. Sama wiem jakie to fajne uczucie, dlatego polecam zajrzeć https://godanparty.pl bo oni mają właśnie takie różne ciekawe rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 9:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ty wiesz najlepiej, co lubi Twoja przyjaciółka, i co może jej na przykład być potrzebne. Może nowe etui na telefon? Widziałam tutaj: https://www.movear.pl/pol_m_SKLEP_Etui-na-smartfona_Etui-na-Samsung_Galaxy-S10e-876.html bardzo eleganckie etui na różne modele telefonów. Wykonane są ze skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rabarbarka



Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli koleżanka się nie obrazi o kosmetyki (trudno mi to pojąć, ale są osoby, które nie lubią dostawać tego typu prezentów, bo odbierają je jako jakieś niemiłe sugestie) to moim zdaniem dobry jest miks kosmetyków. Ja np. ostatnio kupiłam swojej przyjaciółce kosmetyki do nóg i stóp, bo wiem, że nie może sobie poradzić z kilkoma problemami i stąd właśnie taka tematyka. Kupiłam jej maskę peelingującą, krem rozgrzewający https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-rozgrzewajacy-zimowa-pielegnacja/ (ona całym rokiem na chłodne stopy, więc myślę, że wykorzysta go nawet teraz), do tego tarka, peeling i lakier do paznokci, bo pomalowane paznokcie muszą być. I akurat ona była bardzo zadowolona z takiego prezentu, więc wiem, że trafiłam i z pewnością co jakiś czas wykorzystuje te rzeczy w swoim domowym spa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rezolutna_dziewczynka



Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojej kupiłam lokosuszarkę babyliss as 545e, ma krótkie włosy ale z tendencją do ochlapywania a jak ich nie ułoży to wyglądają bardzo mizernie. Lokosuszarką ładnie odbija je od nasady, dużo ładniej się prezentują i też wiem że używanie tego sprzętu jest proste i przyjemne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group