Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezent dla przyjaciółki

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cedrowe-drzewko



Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 4:26 pm    Temat postu: Prezent dla przyjaciółki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co jej kupić ma za dwa tygodnie urodziny, i tu jest dylemat bo niby znam ja dobrze ale kurcze nie mam głowy do prezentów, przy tym nie kupie jej zwykłego np kremu bo ma problemy alergiczne z cera, wiec nie wiem co tu zrobic zeby była zadowolona i używała. dzięki z góry za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 5:39 pm    Temat postu: podpowiedź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to najwygodniej będzie jak zamówisz sobie zestaw próbek z bonem na wykupie tego kosmetyku, który przyjaciółce po zastosowaniu próbek najbardziej podpasuje....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha, zapomniałam dodać, że to vivabox. Może choć trochę pomogę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cedrowe-drzewko



Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale o co w tym chodzi? próbki na prezent?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwierz, że wszystkie szczegóły są na tej stronie. Kupujesz pudełko z próbkami oraz bonem na produkt, który po zastosowaniu tychże próbek najbardziej Ci podpasuje. Także duża wolność wyboru podarunku po jego otrzymaniu. Brzmi śmiesznie i sprzecznie, ale to jak najbardziej prawdziwa sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko strony nie podałam;)
---------------- Zaraz ja Ci podam strone! masz zdrowe oczy ? to przejrzyj regulamin forum!! jeszcze jeden taki wyskok i pozegnasz sie ... WRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ---edited by Wind_Of_Hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneta11



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to powinnaś jej kupić coś co będzie jej się z tobą kojarzyło - jakąś pamiątkę np. ładna ramkę a w niej wasze wspólne zdjęcie itd. krem moim zdaniem całkowicie odpada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cedrowe-drzewko



Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za pomoc Smile oba pomysly bardzo mi się pdodobają przyjaciółka ma zaraz po świętach w styczniu urodziny dokladnie 06.01 więc być może wykorzystam oba pomysły! i wszystkiego najlepszego Wam życzę na Święta i w Nowym Roku!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam.... Muszę przyznać, że wiadomość od moderatora jest mocna... Bez komentarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Reklama na Forum jest zabroniona. Proszę czytać Regulamin Forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group