Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

powiekszony jajnik

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wczoraj tez uprawilam peting z chlopakiem i dzisiaj dotykam jajnika to mnie tak bardzo kluje . dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pieszczoty pod zadnym wzgledem nie powiiny wplynac na bol jajnika, nawet przy pelnym stosunku nie ma mozliwosci aby czlonek mogl w jakis sposob go uszkodzic
przy ostatnim badaniu ginekologicznym mialas robione usg?jesli nie to wykonaj to badanie,moze ono co pokaze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mialm robione usg. a czym moze byc spowodowane takioe klucie i jaki to moze mniec zwiazk z powieszenie jajnikow i tymi wszystkimi objawiami co wszesniej pisalam. a czy takie klucie moze byc bardzo wczesnymi objawami ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlaczego po wczorajszym petingu mnie tak kuje w jajniku i jak dotykam ta kosc z przadu to tez mnie tak strasznie kuje a na dodatek znowu piersi mnie pobolewaja czy moge byc w ciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie,wydaje mi sie ze mozesz miec torbiel na jajniku.ale bez obaw to nic groznego, to tylko zebrana wydzielina ropna w pechrzyku.ale nie moge wystawic rpzeciez diagnozy.musisz isc z tym do lekarza. taka torbiel moze powodowac brak miesiaczki.bol jajnika nie jest objawem ciazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czym jeszcze moze objawiac sie ta torbiel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko nie sugeruj sie wszystkimi wypowiedziami i dramatyzuj. mozesz tylko porownac swoje dolegliwosci a potem udac sie do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---- edit by Paweł:
Przeczytaj prywatną wiadomość to dowiesz sie co sie stalo z tymi postami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiec Droga iwka jesli jeszcze nie znalazlas info na temat torbieli to poszukaj ich na tym forum Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
girl_28



Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 6:56 pm    Temat postu: Powiekszony jajnik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam taki problem. staramy sie z mezem o dziecko od 7 miesiecy ale bez rezultatow.ostatnio mialam robione badanie usg dopochwowe ktore wykazalo nastepujace wymiary jajnikow:prawy dobrze widoczny 36x31x34 o pojemnosci 20ml z komentarzem-wielkosc odpowiada PCO. oraz lewy slabo widiczny z powodu jelita o przyblizonych wymiarach:28x26x21 o pojemnosci 8ml.do tego wszystkiego komentarz:nie znaleziono zadnych widocznych cyst, torbieli ciazy pozamacicznej. bylam z tymi wynikami u lekarza i powiedzial ze prawy jajnik jest powiekszony i prawdopodobnie policystyczny. do tego mialam jeszcze robione badania progesteronu w 21 dc ktore wskazuja na wystepowanie owulacji. co mam o tym myslec? jakiesa przyczyny powieszenia jajnika? skoro nie znaleziono zadnych czyst i torbieli to czemu podejrewaja PCO? dodam ze miesiaczki mam bardzo regularne, na przemian obfite ze skrzepami albo wrecz odwrotnie skape. co moze oznaczac taki wynik badania? czy wiecie jakie sa prawidlowe wymiary jajnikow?i co moze oznaczac to powiekszenie . dodam ze ten jajnik mnie boli a takze pachwina...juz od jakiegos czasu...ale lewy tez boli tylko inaczej tzn lewy kluje a prawy boli 'tepo'...poradzicie cos plisss



------edited by emilka-----
temat przyłączyłam do pokrewnego problematyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group