Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powieka ( ból, dyskomfort itp. )- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gemja



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktoś odpowiedział Very Happy

Mnie to minęło. Od tego marca 2010 roku nie mam z tym problemów.

Zadaj sobie pytanie czy aby przypadkiem oczu nie przemęczasz np. przed komputerem. Jeśli tak to daj im odpoczynek na kilka dni.

Zajrzyj magnez.

Kup krople Sulfacetamidum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aino



Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecinek
PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gemja napisał:
Zadaj sobie pytanie czy aby przypadkiem oczu nie przemęczasz np. przed komputerem. Jeśli tak to daj im odpoczynek na kilka dni.


Nie każdy moze sobie pozowlić na kilkudniowy odpoczynek od komputera. Lepiej zainwestuj w dobrej jakości okulary z powłoką antyreflesyjną. Dzięki temu oczy się nie męczą, ty nie ich nie trzesz i powieki też czują ulgęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ellenka



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mi też często dokuczał jęczmień ale i zapalenie spojówek. I do dziś nie wiem za bardzo dlaczego, bo wydaje mi się że dbam o oczy (a przynajmniej tak mi się wydaje). Kiedyś kolega (student medycyny) polecił mi od czasu do czasu stosować do przemywania specyfik o nieco dziwnej nazwie - ostróżeczka. Długo szukałam w zielarniach, ale faktycznie jak na razie mam święty spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group