Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pokrzywka, wysypka, krosty itp - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam podobną wysypkę na ramionach i w jamie ustnej, też nie mogłam nic jeść ani pić, po badaniach w szpitalu stwierdzili mononukleoze, choć wcześniej podejrzewali półpasiec (taką jakby ospę u dorosłego człowieka, który juz ospe przechodził), ale jako, że miałam wysypke po obu stronach osi ciała to zrobili badania.
idź do dermatologa, albo radze najlepiej na jakis oddział ratunkowy w szpitalu, tam ci od razu zrobią badania, bo z tego co opisujesz to ten twój lekarz jest jakis niedoedukowany :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rumunka92



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 8:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na twarzy pojawila mi sie wysypka .Twarz stala sie bardzo sucha,niczym tarka.Wyczytalam na pewnym forum,ze nalezy umyc ja woda gazaowana,podobno jest to najlepszy piling dla trawrzy-wiec tak zrobilam .Na noc posamarowalam sie zwykla mascia z wit. A .Gdy sie rano obudzilam ,na policzkach i brodzie nie mialam juz tzw.tarki [jednak pozostala ona na czole].Moja twarz byla bardzo wysuszona.Poszmarowalam ja znow mascia z wit.A.Po pewnym czasie moja twarz spuchla.Poszlam do lekarza,tam powidziano mi ,ze mam za duzo magnez [ze nie powinnam jesc czekolady i orzechow].Co mam zrobic? Nic mi nie pomaga ,ani alertec ,ani zyrtec,smarwalam ja rowniez wazelina.Twarz jest nadal sucha ,spuchnieta,czerwona i strasznie swedzzi....do tego pojawia sie rowniez pokrzywka na szyi
prosze mi pomoc,bo nie daje juz rady.

Nie zakładaj nowego tematu skoro już istnieje pokrewny, i nie pisz kilku takich samych postów. Przeczytaj regulamin forum. Założony przez Ciebie temat skasowałam. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maxima5



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam też mam podobną wysypkę tylko u mnie zaczeło się w okolicy piersi, potem przeniosło się na boki ciała a teraz mam to również na brzuchu i szyi. Wygląda tak samo jak ta twoja na zdjęciach Westside tylko za nim się pojawią nowe krosty to w ty miejscu swędzi a jak już są to nie. Westside co ci powiedzieli lekarze? jaka diagnoza. Ja muszę czekać na wizytę dopiero na 27 marca bo nie stać mnie na wizytę prywatną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wrrrd



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 6:05 pm    Temat postu: dziwna "krosta" - Co to moze byc? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od jakiegos czasu mam dziwny pecherz na skorze, co jakis czas peka i wylewa sie z niego krew(Po takim peknieciu zmniejsza sie).Ten cykl sie powtarza.Gdy krosta ta jest juz duza to bardzo boli(kazde mocniejsze dotkniecie sprawia bol)

Dolaczam zdjecie:
http://img13.imageshack.us/img13/8549/fotop.jpg

Co to moze byc i jak to wyleczyc? z gory dziekuje za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam coś podobnego. Poszłam z tym do dermatologa.
Zmiana została usunięta laserem.
Jeden zabieg = 5 min = bezboleśnie = 150 zł (w prywatnym gabinecie).
Potem przez 7 dni smarowałam maścią z antybiotykiem.
I po tygodniu śladu nie widać.

Dodano po 2 minutach:

Niestety nazwy "tego czegoś" Wink Ci nie podam, bo zapomniałam.
Idź do dermatologa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wrrrd



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy moze wiesz od czego sie to robi? jaka jest przyczyna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pani dr tłumaczyła mi, ale na prawdę nie chcę Cie wprowadzić w błąd, bo nie wiem czy dobrze ją zrozumiałam Wink
Poza tym to było dawno i już się nie przejmuję. Najważniejsze, że usunięte i mam spokój.

Dodano po 1 minutach:

u mnie "to" powstało, jak myślałam, że to zwykły strupek i go po prostu zdrapałam. Od tamtej pory się zaczęło. Znamię rosło, krwawiło i bolało - więc z wizytą u lekarza nie ma co zwlekać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group