Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduszki o różnych kosmetykach do ciała i twarzy :]

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam do Was pytanko: czy któraś z Was używała może kremu matującego z AA?? Bo mój ukochany Nivea juz nie działa tak dobrze jak kiedyś i muszę (przynajmniej chwilowo) przyrzucić się na inny.
Jak znacie jakieś dobre kremy matujące to chwalcie się Wink

I mam jeszcze jedną nowinkę Wink
Wind ostatnio pytała o jakieś dobre cienie, przez przypadek znalazłam rewelacyjny w przystępnej cenie. Manhattan Multi effect super trwały i ma świetne kolorki Smile
Cena ok 12 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylvia_24



Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!


Mam straszne problemy z placemi i dekoldem - tlusta skóra, dużo przyszczy Sad Co radzicie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizyte u dermatologa Smile on Ci dobierze odp. leki Wink sama mozesz sobie tylko zaszk0dzic Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram koleżankę Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do sylwii 24 –kochana kolezanko forumowiczko, podobnie jak moja poprzedniczka polecilbym Ci zebys szybciutko poszla do dermatologa. Na pewno jest to ludek który da Ci odpowiednie rady i sprawi ze Twój problemik wkrtoce zniknie:) nie wahaj się wiec tylko ruszaj. Co do cieni manhatana – ooo tak, kupilem swojej dziewczynce na urodzinki i wygladala na bardzo zadowolona:) to był trafiony prezent, podobno sa trwale i maja fajniutkie kolorki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze mi ktos polecic jakis dobry podkład do cery mieszanej? Smile oczywiscie nie mam na mysli Vichy,czy Max factora... kiedys był dobry z Oriflame ale niestety nie widze go juz w katalogach. mialam ost. z maybelline ale nie jestem zadowolona.. ;/ ehhh.. najgorsze co moze byc to trafic w zły podkład;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biomedkia81



Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o kosmetyki to mogę tylko polecić tusz do rzęs loreal podwójny (z jednej strony biała baza, a z drugiej czarny tusz) i lipo krem dardia, który uratował moją skórę od problemów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
henri_27



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki z body shop dziewczyny! Jedna z moich byłych dziewczyn używała kokosowego kremu do ciała. Myślałem, że ją zjem. Cała pościel rano pachniała nią. Cudownie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 5:49 pm    Temat postu: Krem pod makie-up Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki dobry krem poleciłybyście pod makijaż?? Tak, aby podkład dobrze się rozprowadzał, nie "ważył" się, nie rolował i twarz wyglądała dobrze.
Moje dotychczasowe wybory okazały się do niczego............Sad


--- edited by Mala_mi ---
Temat przenioslam do odpowiedniego działu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shinka



Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 12:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktos zna kosmetyki firmy lancome? moze nie jest ona dosc znana ale kolezanki ja polecania.. ja sama jeszcze nie uzywalam kosmetykow tej firmy przed zakupem wole zapytac inne osoby o zdanie Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group