Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduszki o różnych kosmetykach do ciała i twarzy :]

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja teraz kupiłam tusz i cień do powiek z miss sporty... ja narazie mi służy. Pomadkę tez miałam ostatnio z miss sporty i byłam zadowolona...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z miss sporty tez mam dwa cienie i tez nie narzekam,ale kupilam kiedys lakiery do paznokci tej firmy i tylko raz ich uzylam bo strasznie dluga schna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:

pituszka napisał:
blyszczy sie na sutach ze ho ho i do tego nadaje bardzo delikatny roz


hehe na sutach az? Razz Razz Laughing nie no wiem o co kaman ale fajnie brzmi Wink


heheh mala literowka Wink juz poprawiona...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak długo można używać jednego kremu do twarzy??
Ja używam Nivea viseage matujacy i teraz tez chce kupić bo mi się kończy a jestem z niego szalenie zadowolona Very Happy
Tylko że teraz to już będzie czwarte opakowanie. Nie za dużo??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

makto tak chwalicie ten Nivea ?Smile powiedzcie cos wiecej o nim. ma rozna palete odcieni czy jakas jedna? do jakiego rodzaju cery jest no i ile kosztuje Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind ale pytasz o krem matujacy czy co??Smile hehe

krem matujacy to jest tak jak krem - bialy (no moze leciutko niebieskawy) Wink nawilza, matuje, cera jest gladka, fajna konsystencja, ladny zapach i juz po kilku dniach zauwazylam roznice duza, cera sie nie blyszczy i nie luszczy sie.... ja mam cere mieszana Smile
co do krem podklad w jednym to on ma jeden odcien poniewaz dopasowuje sie do odcienia skory... konsystencja taka jak krem, fajnie sie rozprowadza, nie ma smog ani efektu maski no i ladnie pachnie Smile
w rosmanie kazde kosztuje ok 11 zl 75ml.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PituszkA dZieki Smile chodziło mi o krem podkład Smile oki w takim razie przejde sie zobacze co tam ma takiego w sobie ze go chwalicie Smile pzdr Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uwazam ze jest on swietny ale wiadomo ze kazda kobieta jest inna i Tobie akurat moze sie nie spodobac.. ja uzywam tylko tego podkladu i czasem pudru ale to rzadko Smile mi tam on pasuje i jest bez zarzutu jak dla mnie of course
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie właśnie nie służył ten nivea, nie potrafił dopasować się do mojego kolorytu twarzy... Strasznie się odcinał i nie wyglądał za ciekawie Rolling Eyes Smugi mi się robiły itp Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a no, jakby kazdy kosmetyk pasowal do kazdej skory to nie byloby tyle rodzaji i firm Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group