Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pigułki a PMS

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałam na PMS działają pigułki w systemie 24+4, ale oczywiście że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 1:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny napisał:
Tak, to prawda. Bolesne, a do tego straszne jazdy przed okresem.. Sad A czemu pytasz?


To było moje podejrzenie bo miałaś zasugerowane tabletki vixpo czyli 24+4.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawno tu nie zaglądałam. Smile Dokładnie tak jak napisałaś. Teraz już z autopsji mogę powiedzieć, że jednak dobrze dobrana pigułka może łagodzić objawy. Nie biorę ich jakoś bardzo długo, a jednak odczuwam już jakąś różnicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jazdy o ktorych napisalas to w kwestii nastroju czy bólowo ? Na co Ci vixpo pomoglo ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedno i drugie, ale najgorsze były wahania nastrojów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że tabletki CI pomogły i zamiast pojawiać się - problemy zaczęły znikać. Sporo dziewczyn które znam łyka właśnie vixpo i ma podobne odczucia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy nich, chodzi przede wszystkim o tym, że są w systemie 24+4.
Czyli mają więcej tabletek, zawierających hormony, ale w mniejszej ilości.
Dzięki temu skraca się czas bez hormonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 3:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokøadnie - dlatego maja taka skutecznosc przy problemach z PMSem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem wam szczerze, że naprawdę odczuwam dużą różnicę. Jeśli ktoś ma takie problemy jak ja, warto rozważyć odpowiednią antykoncepcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LejLa261



Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 12:22 pm    Temat postu: Re: Pigułki a PMS Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny napisał:
Czy to prawda, że niektóre z pigułek mogą łagodzić skutki napięcia przedmiesiączkowego? Jeśli tak to jakie brać pod uwagę?
z tego co wiem, i czytałam to tabletki łagodzą PMS, łagodzą bóle miesiączkowe, oraz regulują cykle miesiączkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group