Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Piersi w ciąży

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 9:16 am    Temat postu: Piersi w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam to znów ja Smile Mam jeszcze pytanko dotyczące piersi, bo zauważyłam, że wcale mi sie one nie powiększają, z początku ciąży może i troszeczke urosły (mam rozstępy) ale teraz wróciły do poprzedniego stanu i nie wiem co to oznacza. Czy ja nie będę mogła karmić piersią? Czytałam że piersi w ciąży sie znacznie powiększają, a ja nadal mam takie jak miałam (czyli malutkie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no to nie ma reguly Smile niektorym kobiety znacznie sie powiekszaja innym znowu prawie wcale... jak urodzisz i przystawia ci dziecko do piersi i zacznie ssac wtedy pujdzie impuls do mozgu i mleko zacznie leciec i wtedy dopiero bedzie wiadomo czy masz mleko , czy jest go za malo , czy dziecko dobrze ssie itp.
a teraz leci ci czasem siara??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic mi nie leci Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.... nawet przy ucisku?? to by byl dobry znak ale jak nie ma tego to tez nie mzona panikowac, podkreslam ze kazda kobieta jets inna i jej organizm inaczej reaguje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet przy ucisku nic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasem po porodzie zaczyna leciec wiec nie panikuj za wczasu Smile. pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialam podobny problem,bo moje piersi tez nie wiele sie powiekszyly podczas ciazy/niestety/,ale to naprawde nie ma znaczenia przy karmieniu piersia.Ja ok 8 m-ca ciazy zauwazylam ,ze podczas ucisku rzeczywiscie leci mi siara,ale po porodzie nie lecialo nic,wszystkie kobiety karmily,a ja nie mialam czym,dopiero po dwoch dniach jak polozna kazala mi zrobic oklady to wtedy pokarm sie pojawil i to nawet sporo,bo az koszule mialam mokra/samo lecialo/,ale wielkosc piersi i tak sie juz nie zmienila.Tak wiec roznie to bywa z nami kobietami.Pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martitka83



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie w ogóle nie było nawet żadnych pobolewań przez całą ciążę.. dopiero jak urodziłam i maluch zaczął ssać.. wtedy to nie mogłam nadążyćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm no więc mam nadzieje, że pokarm będzie, szkoda tylko że te piersi nie są większe, bo szczerze mówiąc liczyłam że właśnie w ciąży z tych moich małych "guziczków" coś będzie i w końcu nie będę się wstydziła heh. Ale cóż... nie to jest najważniejsze w tej chwili. pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martitka83



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli zaczniesz karmić to powinny powiększyć się o jakiś rozmiar.. tylko potem jak przestałam to nie było miłe, bo teraz mam brzydko pisząc " zwisy" ale nie każda kobieta to chyba ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group