Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Piersi w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fakt jedrnosc i ksztalt piersi sie zmienia po karmieniu ale u jednych to widac a u drugich mniej Smile
a swoja droga sa kobiety ktore rezygnuja z karmienia piersa tylko dlatego ze boja sie alsnie takich efektow Confused nie rozumeim tego osobiscie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martitka83



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 9:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to była wygoda i oszczędność.. ale z powoów osobistych stracilam pokarm:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anecia23



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 1:27 am    Temat postu: (NIE)bolące piersi w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was ...jestem juz w 12 tygodniu ciązy :d z czego bardzo sie ciesze i ciesze sie rowniez z tego ze nie męczą mie dolegliwosci związane z ciążą ...martwi mnie jednak jedna rzecz a mianowicie od jakis 3 tygodni nie bola mnie piersi tak jak na poczatku...a bylo strasznie w sumie tak ze nie moglam sie wcale dotknać a teraz ?? Martwie sie troszke !! Wytłumaczcie mi o co chodzi a moze to całkiem normalne a ja niepotrzebnie panikuje?? Pozdrawiam


------edited by emilka-------
nie pisz całych postów pogrubioną czcionką i wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga031



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
mnie po długich oczekiwaniach też udało się zobaczyc dwie kreseczki Smile
piersi bardzo mnie bolały a teraz ból z dnia na dzień jest coraz mniejszy
dodam że jestem w 8 tygodniu ciąży, myslę że to normalne że piersi przestają boleć
gratuluje braku dolegliwości - mnie mdli od rana do wieczora Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do 9 albo 10 tygodnia przestaly mnie pobolewac piersi i to jest zupelnie normalne:)..a wiec glowa do gory
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anecia23



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uff no to sie troszke uspokoilam Very Happy a juz sie balam ze jest cos nie tak ...dziekuje za odpowiedzi i wszystkiego dobrego zycze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maglin



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! A czy około 8-go tygodnia piersi oprocz tego, że mniej bolesne zrobiły się wam jakby miękksze? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja w 10 i mdli mnie od jakis 2 a wymiotuje tak porzadnie raz na tydzien smaki mam i dolegliwosc iz ciąza Smile a piersi bola mnie i jakby powiekszone Wink chcilabaym zeby mnie nie mdliło aleto juz zalezy od organizmu Smile
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pyskata jedz krakersy,sucharki i pij kefiry zanim wstaniesz z łozka Smile bo potem to juz zbiera sie pewnie na wymioty. niech Ci facet przyniesie jedzonko do łoza. zjedz,polez z pare min i napewno poczujesz sie lepiej Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elzbieta.MP



Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 3:13 pm    Temat postu: Re: (NIE)bolące piersi w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anecia23 napisał:
Witam was ...jestem juz w 12 tygodniu ciązy :d z czego bardzo sie ciesze i ciesze sie rowniez z tego ze nie męczą mie dolegliwosci związane z ciążą ...martwi mnie jednak jedna rzecz a mianowicie od jakis 3 tygodni nie bola mnie piersi tak jak na poczatku...a bylo strasznie w sumie tak ze nie moglam sie wcale dotknać a teraz ?? Martwie sie troszke !! Wytłumaczcie mi o co chodzi a moze to całkiem normalne a ja niepotrzebnie panikuje?? Pozdrawiam


------edited by emilka-------
nie pisz całych postów pogrubioną czcionką i wielkimi literami


Od 14. tygodnia ciąży wchodzisz w jej II trymestr. "W II trymestrze rozkwitasz. Czujesz się dobrze. Maleństwo na dobre zadomowiło się w twoim lekko zaokrąglonym brzuszku. Ustąpiły nieprzyjemne dolegliwości, takie jak wymioty czy poranne nudności. Pod wpływem hormonów twoje organy płciowe są lepiej ukrwione, a pochwa jest wilgotniejsza niż zwykle. Możesz oddawać się przyjemnościom, intymnym pieszczotom. Bo kiedy jak nie teraz ? Gdy urodzi się już dziecko, może brakować ci na to czasu, a nawet ochoty. (...)"
Głowa do góry!Smile)
Ela, redaktorka Mamopedii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group