Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta łąkotka - co robić...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chętnie też skorzystam z polecenia dobrego specjalisty, nie dobrego, rewelacyjnego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrażkaGrażynka



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy rewelacyjni specjaliści istnieją w naszym kraju? :/ Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałąm o Żbikowskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJacek



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś też o nim słyszałem, ale prawdziwego specjalisty nie znam. Dzisiaj chyba w polsce tacy nie istnieją-nie rodzą się. Nie to, że się skarżę, ale takie mam wnioski po tylu latach mego życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Podejrzewam, że mam problem z łękotką. Byłam z kolanem u lekarza, on twierdzi że jest wszystko w porządku. Na prześwietleniach niby nic nie wychodzi. Ale ja czuję ból, mam problem z bieganiem i z tego co czytałam to najprawdopodobniej łękotka. Gdzie ja mogę się zgłosić, by to skonsultować? Zależy mi na dobrym ortopedzie. Korzystał ktoś może z centrum diagnostyki Rex Medica Sport w Warszawie? Mają na miejscu rezonans dlatego to miejsce najbardziej mi odpowiada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majewska



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To póki co najlepiej nie biegaj i od razu udaj się do dobrego specjalisty. Nie wiem, czy w Warszawie jest ktokolwiek zaufany, ale na pewno warto udać się do Adriana Stępińskiego w Poznaniu. Przyjmuje on w kilku różnych miejscach i zajmuje się przede wszystkim ortopedią i traumatologią. Gdybyś była zainteresowana to pytaj, a jak coś, to tu masz jeszcze stronkę http://adrianstepinski.com/.

Póki co, życzę powodzenia. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adamek430



Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może być konieczna szybka operacja. Niezwłocznie wymagana jest wizyta u lekarza




____________
Tabletki na wypadanie włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze zrób przerwę w bieganiu, jeśli podejrzewasz łąkotkę to możesz takimi treningami jeszcze pogorszyć swój stan. W warszawie na ursynowie przyjmuje świetny ortopeda dr Pisarski, zalecam do niego się zgłosić na artroskopię.Może będzie potrzebna rekonstrukcja, ale to wszystko wyjdzie podczas badania. Nie zwlekaj z tym, bo czas gra istotną rolę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naticuch



Dołączył: 11 Lis 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group