Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Okulary / soczewki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mamma5



Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 16, 2019 8:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My to się chyba zadomowimy w Spectrum, mam skierowanie ze starszą córką bo po badaniach u lekarza medycyny sportowej wyszły jakieś problemy z widzeniem. Zytka ostatnio zaczęła także mrużyć oczy przepisując z tablicy i wychowawczyni przesadziła ją do pierwszej ławki. Zastanawiam się tylko, którego lekarza wybrać, tą samą panią doktor, czy może panią dr Marię Turską, która zajmuje się między innymi doborem soczewek kontaktowych. Córka nawet nie chce słyszeć o okularach, a ja się koszmarnie denerwuję, bo dla mnie zakładanie soczewek to torury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mania33



Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mamma5, czy zakładania soczewek uczył Cię okulista czy jesteś, że tak powiem samoukiem? Czy trzeba zapisać się na specjalną wizytę aby nauczyć się prawidłowego zakładania soczewek? Czy dr Turska tym się zajmuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U optyka też możesz sobie zrobić badania wzroku. Polecam Ci zajrzeć na stronę https://optiland.pl/badanie-wzroku i zapoznać się z ofertą Optilandu. W Krakowie, Rzeszowie, Warszawie i Łodzi znajdziesz ich punkty stacjonarne. Na pewno Ci pomogą w doborze odpowiednich szkieł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 7:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej wybrać sie do salonu w którym jest możliwość wykonania badania wzroku z uwagi na to, ze badanie zostanie wykonane o wiele dokładniej niż w przypadku salonów okulistycznych ( ktore się specjalizują bardziej w chorobach oczu).

Jesli chodzi o fakt zakładania soczewek to w sieci są filmiki jak to robić, polecam poszukać na youtube Sama uczyłam sie właśnie z filmiku na youtubie Razz Dodam, ze z zakładaniem nie miałam takiego problemu co ze zdejmowaniem.

Na co dzień jednak wolę nosić okulary, jest mi w nich wygodniej. Jeśli szukacie dobrego optyka to polecam Trendy Opticians. https://trendyopticians.pl Maja dobre promocje a ich salony są w dużych miastach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group