Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odstawienie tabl.antykoncepcyjnych a regularmność miesiączek

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zbadania grubości endometrium, skontrolowaniu stanu cyklu, jajników.

To jest standardowe badanie...Nie inwazyjne, bezbolesne...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To,ze bezbolesne to wiem - tylko zastanawialam sie w jakim celu i tyle.
Na razie czekam:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jagodka612



Dołączył: 19 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

opisze moja sytuacje kochala sie ze swoim chlopakiem 15stycznia a okres dostalam 16 stycznia czyli dzien po .kolejny okres dotalam 16 lutego a 21 mialam stosunek czyli 5 dzien cyklu.dzisaj mija 32 dzien a ja nie mam okresu..robilam dzisaj test ciazowy wynik negatywny.Dodam ze pod koniec grudnia przestalam brac antykoncepcje czy to przez to moze mi sie spozniac?Kochalismy sie bez zabezpieczenia ale wytrysk nie byl we mnie czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy?prosze o odp.,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 1:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie pewne ryzyko, zwłaszcza po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej.

Proponuję wykonać test z krwi bHCG w lab (ok. 30zł).

Poza tym, po odstawieniu tabletek,miesiączki moga nie byc tak regularne jak dotychczas...Jeśli miesiączki przed stosowaniem antykoncepcji nie były regularne, to po odstawieniu często nic się nie normuje...

Ale test z krwi radzę dla pewności wykonać...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group