Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odchudzanie z hipnozą

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mohita



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja wierzę, bo przejadanie się często jest na tle psychicznym, więc hipnoza i wpłynięcie na świadomość może się tu sprawdzić, inna kwestia jest taka, że według mnie jest to metoda ryzykowna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tigerek



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 12:31 pm    Temat postu: Re: Odchudzanie z hipnozą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klaudioo napisał:
Co sądzicie na temat odchudzania z hipnozą? Czy ktoś z was korzystał z takiego sposobu?
Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym?


ja jakoś nie jestem przekonany do tego typu metod
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na hipnozę też trzeba być podatnym, ja jakoś mam mieszane odczucia co do takich rzeczy, nie chciałabym żeby ktoś ingerował w ten sposób w moją psychikę, wolę sama działać, grunt to się zmotywować i nie poddawać nawet po porażkach, małe kroczki to dobra metoda, powoli rezygnować z niezdrowych rzeczy i wprowadzać zdrowe nawyki, ja sobie tak wlaśnie wprowadzilam błonnik colon slim, to zmieniło moją dietę bo zaczęłam mniej jeść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group