Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odchudzanie z hipnozą

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudioo



Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 9:17 am    Temat postu: Odchudzanie z hipnozą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat odchudzania z hipnozą? Czy ktoś z was korzystał z takiego sposobu?
Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to już lekka przesada Smile Może i jestem sceptyczna ale cóż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze nigdy nie słyszałam o czymś takim i jakoś traktowałabym to bardziej jako ciekawe doświadczenie aniżeli coś rzeczywiście skutecznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marylka55



Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawe Smile Słyszałam, że hipnoza pomaga przy zerwaniu z nałogiem więc może i schudnąć pomoże. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Chętnie poczytam Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
compelling



Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 31, 2014 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również z to nie wierzę. Jeżeli ktoś chce schudnąć i poszukuje jakiegoś sposobu to proponuje skorzystać z kriolipolizy. Rozbija komórki tłuszczu tyle, że za pomocą zimna. Warto spróbować, w Krakowie w [zakaz umieszczania linków na forum] trwa obecnie promocja na ten zabieg, dlatego trzeba się spieszyć, bo efekty przychodzą bardzo szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arbuz



Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to na kogoś działa ale raczej wątpię. Choć słyszałem o takich przypadkach ale z paleniem papierosów i na niektóre osoby to działa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dużo czytałam w necie o dietach Smile i wiesz zamiast tej całej hipnozy proponowałabym ci poczytać troszkę na temat Diety Cambridge. Moja znajoma z korzysta z niej już jakiś czas jest chyba obecnie na 3 poziomie wtajemniczenia Smile i dobrze sobie radzi. Szczerze jestem pod wrażeniem tego jak schudła i o ile wzrosła też jej świadomość o zdrowym i rozsądnym odchudzaniu. Bo jej wcześniejsze pomysły typu głodówka itd nie były zbyt trafione. A kiedy ostatnio u niej byłam poczęstowała mnie daniem według ich przepisu Smile i powiem że był naprawdę smaczny także warto się tym zainteresować i więcej poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To raczej trzeba włożyć między bajki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asteriusz



Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hipnoza jest w sumie faktem, na przykład kiedy jedziemy samochodem dużo rzeczy robimy automatycznie, monotonnie. Więc ja bym tego tak do końca nie skreślał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martula1974



Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Otwock
PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w takie rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group