Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odchodząca miłość

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podoba mi sie Twoja odpowiedz!A czy warto zginąc dla milosci ? Co wogle robic jezeli nasza druga polowka by zgineła przez przypadek?? zapomniec o niej i poszukac swojego nowego szczescia?Bo moim zdaniem nigdy sie tej osoby nie zapomni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie czysto teoretyczne. Tego sie nie da zaplanowac i przemyslec na zapas.Kiedy los nas stawia przed takim wyborem-zycie twoje albo zycie kogos kogo kochasz to nasze poglady i postanowienia same sie weryfikuja.
Nie podoba mi sie mimo wszystko Romeo i Julia. Nie smierc jest wedlug mnie aktem odwagi ale dalsze zycie chocby mialo byc gorzko i ciezko.
Nigdy sie nie zapomina kogos kogo sie kochalo ale z czasem te wspomnienia sie zmieniaja i nie bola juz tak bardzo. Najlepiej niczego nie robic na sile. Pozwolic sobie na zalobe i czekac az czas sam pokaze rozwiazanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

comet
Nie da się na siłę zmusiś ani siebie ani kogoś do kochania.Aby to trwało i niezanikło należy to uczucie podsycać.

Wystarczy od czasu do czasu wyjść gdzieś razem-przypomnieć sobie pierwsze spotkania,miłe chwile,obdarować partnera jakimś miłym drobiazgiem,przygotować romantyczną kolacje i przedewszystkim - powtarzac o swoim uczuciu do partnera.

Kazde uczucie jest ja roślina - należy je pielęgnować aby kwitło - inaczej powoli więdnie i zanika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group