Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

obsesyjna zazdrość

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia0333



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Elifka5"
Cytat:
dzisiaj mnie pobil,,,, ucieklam z dzieckiem do znajomych.... szukal mnie.... teraz weszlam do domu,nie ma go,boje sie co bedzie jak wroci... wlasnie zobaczylam,ze zabral skarbonke z moimi oszczednosciami-teraz nie mam ani grosza.....



Jak można pobić kobiete która urodziła mu dziecko !!!!!! W głowie mi sie to nie mieści ...........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rzodkiewka75



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesteś w straszniej sytuacji, nie toleruj bicia, nigdy, wiem że to ciężkie odejść od kogoś ale przecież nie beziesz żyła z kims takim, pomyśl jaki przykład daje dziecku ten człowiek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karate-ninja



Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasia0333 napisał:
"Elifka5"
Cytat:
dzisiaj mnie pobil,,,, ucieklam z dzieckiem do znajomych.... szukal mnie.... teraz weszlam do domu,nie ma go,boje sie co bedzie jak wroci... wlasnie zobaczylam,ze zabral skarbonke z moimi oszczednosciami-teraz nie mam ani grosza.....



Jak można pobić kobiete która urodziła mu dziecko !!!!!! W głowie mi sie to nie mieści ...........


Idź na policję i sprawę sądowa trzeba założyc oraz go przebadać. Potem rozwód i alimenty % od jego wy7platy (nie godź się na najniże alimenty, bo tak będzie się wymigiwał i zarobki maskował).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wrak



Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Minimalna zazdrość jest zdrowa i pokazuje drugiej osobie ,że ci zależy. Natomiast chorobliwa zazdrość może doprowadzić do rozpadu związku.
Odpowiedz sobie na kilka pytań:
Czy kochasz swojego partnera?
Czy ufasz mu bezgranicznie?
Czy zawsze był ci wierny?
Czy on kocha ciebie?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi "tak", to musisz wbić do swojej psychiki ,że nic złego się nie dzieje i nie masz powodów do zazdrości. Wszystko zależy od ciebie. A jeśli inne kobiety patrzą na niego przychylnym okiem ,to możesz być tylko dumna ,że masz takiego faceta. Przecież nie możesz zamknąć go w piwnicy przed całym światem.

Dodano po 2 minutach:

Minimalna zazdrość jest zdrowa i pokazuje drugiej osobie ,że ci zależy. Natomiast chorobliwa zazdrość może doprowadzić do rozpadu związku.
Odpowiedz sobie na kilka pytań:
Czy kochasz swojego partnera?
Czy ufasz mu bezgranicznie?
Czy zawsze był ci wierny?
Czy on kocha ciebie?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi "tak", to musisz wbić do swojej psychiki ,że nic złego się nie dzieje i nie masz powodów do zazdrości. Wszystko zależy od ciebie. A jeśli inne kobiety patrzą na niego przychylnym okiem ,to możesz być tylko dumna ,że masz takiego faceta. Przecież nie możesz zamknąć go w piwnicy przed całym światem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
horak87



Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaufanie jest najważniejsze w związku, bez tego żaden związek nie przetrwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MariuszRyłko



Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Nie Paź 27, 2013 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stracić można kogoś, jego trzymaniem an smyczy i nadmiernym pilnowaniem:) Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
axel



Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 12:07 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zazdrość jest normalna, ale czasem może zniszczyc uczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety takie rzeczy czasem trzeba leczyć. Z obsesją nie ma żartów. Takim postępowaniem można sobie wszystkich zrazić. To wymaga ogromnej pracy nad sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group