Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

obsesyjna zazdrość

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krewetka



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 9:07 pm    Temat postu: obsesyjna zazdrość Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich czytających ten post! Smile Tym samym proszę o pomocne rady na obsesyjną zazdrość. Kocham mojego męża i nie chce go stracić!
Jesli ktoś przechodził to co ja, to proszę o info..jak sie z tego całkowicie wyleczyć, bądź zmienić choć troszke na lepsze:roll
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale powiedz coś więcej wtedy będzie się można co do tego ustosunkowac, bo tak to wsumie nic niewiadomo. Smile Pozdrawiam
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zAlezy jak długo to trwa..wg mnie im dluzej tym gorzej...taka juz jestes... ;/ Confused jedyny ratunek to musisz zagryźc zeby i wziac sie w garsc bo facet moze duzej nie wytrzymac.
własnie powiedz cos wiecej..o co jestes zazdrosna...
ps- jesli jest Twoim mezem to chyba cos znaczy nie? kocha tylko Ciebie i zadna inna Wink doceń to Cool Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to ty jestes zazdrosna o swojego meza czy twoj maz o ciebie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krewetka



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! Very Happy otóz opowiem jak wygląda sprawa. to ja jestem zazdrosna obsesyjnie w dodatku. Np, jesteśmy gdzieś ze znajomymi, wszystko wydaje sie w porządku a tu nagle nie wiadamo dlaczego zaczynają sie kłebić dziwne myśli w mojej głowie. Że np, on zwraca uwage na inne kobiety i jest bardziej milszy dla kolezanek w danym momencie a ja jestem z boku Rolling Eyes
Wiem, że to głupie... i potem w domu zaczynam grymasić i mu narzekam.. jakby coś się stało. A to tylko w mojej zwariowanej główce. Wind of hope dzięki za poradę, lecz muszę się przyznać, że to wcale nie jest takie proste w moim przypadku.Przecież On jest moiom mężem i to cudownym a ja wymyślam. On mnie bardzo kocham a ja do konca nie mogę mu zaufać! chcę żeby było normalnie, chce sie pozbyć tej obsesji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To przedewszystkim usiądz z nim porozmawiaj o twoich obawach, tak na spokojnie. Powiedz że potrzebujesz więcej czułości i wiekszego zwracania uwagi na twoją osobe. Ogólnie to ty też musisz nad tym popracować bo inaczej to się może źle skończyć. No a jeśli jest naporawde tak źle to poprostu idz do psychologa on ci najlepiej doradzi. No a masz jakies powody żeby byc zazdrosna? No bo wsumei to zazdrość niebierze się z niczego. Może kiedyś twój mąż zawiódł twoje zaufanie?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie... a zawsze bylas tak zazdrosna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krewetka



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napiszę jak to ze mną było... Embarassed przed mężem byłam w takim jednym związku perfidnie oszukiwana.
W koncu dowiedziałam się, że mnie nie kocha, a inną tak.
potem związałam się z moim kochanym małżonkiem i przezyłam z nim piekne chwile( od czasu do czasu węszac zdradę Confused ) szał... i rozmawialiśmy o tym problemie niie raz, a ja mimo jego wiarygodnych wyznań a mioch bezpodstawnych intryg-jestem zazdrośnikiem.
Za każdym razem obiecuję sobie,że już więcej tak nie będę myśleć i bedzie ok! przecież On mnie baardzo kocha Exclamation Exclamation Exclamation szczerze mówiąc teraz jest ok, ale zobacze jak będzie za jakiś czas, na imprezce, czy u znajomych... czy będę potrafiła zagryść faktycznie zęby.. i cieszyć się dniem Question z nim
dam znać jak mi poszło Arrow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krewetka, Twoje reakje sa zrozumiale patrzac na Twoje doswiadczenia z przeszlosci. Musisz się jednak od tego uwolnic bo to wplynie negatywanie nie tylko na Ciebie ale i cale Wasze pozycie malzenskie. Koniecznie musicie o tym rozmawiac ale jeśli to nic nie daje a Twój maz zapewnia Cie o milosci i jest wyrozumialy to chyba musiasz sobie już sama z tym poradzic. Inna sprawa to to ze kobitki maja tendencje do nadintrpretacji i tworza sobie w glowie wyimaginowane sytuacje i najgorsze scenariusze chociaz nie maja do tego zadnych racjonalntch podstaw. A Ty musisz do tego podejsc wlasnie racjonalnie, przeciez widisz ze On jest z Toba i wlasnie Ciebie a nie inne wybral, zakladanie ze jak jeden Cie zdradzil to i drugi to zrobi jest bez sensu, ale to na pewno sama wiesz…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Elifka5



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Eindhoven,Koszalin
PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 5:45 pm    Temat postu: u mnie jest gorzej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez jestem bardzo zazdrosna o mojego partnera:( jestesmy razem prawie 5 lat,mamy 3,5 roczna corke. Jednak ja mam o co byc zazdrosna.... Moj maz nie ma do mnie zbyt duzego szacunku... za 3 tygodnie mamy zaplanowane wakacje w Turcji-powiedzial,ze w sumie to moge nie jechac ,bo nie ma ochoty zebym ciagle za nim lazila jak pies....
Czesto oglada sie za innymi kobietami gdy np.jedziemy samochodem...
Ma wiele kolezanek ,a ja nie moge miec zbyt wiele znajomych...
Powiedzial ,ze to nie problem ze patrzy na inne ,bo po to Bog dal oczy,zeby patrzec...
Czesto na mnie krzyczy przy ludziach ,a dla innych kobiet jest bardzo mily i kulturalny... czesto mnie poniza,a ja ciagle zazdrosna o Niego:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group