Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obrzydliwy smród!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka ja tak samo Rolling Eyes Dzieki Bogu trafiłam na takiego,który nie pali Smile MMmmm <zakochana> Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ha! tez tak mowilam ze nieznioslabym faceta ktory pali - a tu figa... moj luby pali hehe... no ale na szczescie nie "smierdzi" fajami, stara sie przy mnie nie palic, a ja staram mu sie obrzydzic fajki i za kazdym razem mu "dogaduje" jak ma zamiar zapalic, moze kiedys rzuci... Wink
a tak na marginesie nienawidze tego smordu jak wroce z imprezy i doslownie cala "pachne" tymi fajami Confused ubranie, wlosy, cialo, nawet bielizna..... Rolling Eyes
na szczescie moj ukochany zawsze ladnie wypachniony, czysciutki i nie czuc tego "zapachu" fajek od niego... nawet nie czuje sie tak jakbym calowala popielniczke ( on to chyba musi po kazdej fajce gume zuc albo zeby myc bo nic nie czuc hehe Wink )...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to i tak dobrze... Wink Za każdym razem jak wracam z imprezy to ja do wanny, a ciuchy do pralki... Laughing
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie imprezy znudziły wiec tego "smierdzacego"problemu z ubrankami nie mam Wink Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 1:19 am    Temat postu: przyzwolenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówi się tyle o swobodzie, prawach, ale zazwyczaj osoba która to mówi myśli o sobie.
Broni swojego stanowiska.
Można umrzeć z dziurą w głowie, ale warto sobie uświadomić, że jest to nie w porządku wobec innych.
Tych którym nasze postępowanie robi przykrość.
Gdy mamy kogoś kto nas kocha, powinniśmy mu to uświadomić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mowic "rzuc fajki jak mnie kochasz" to dla mnie tez troche bezsensu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 2:30 am    Temat postu: właśnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale mowic "rzuc fajki jak mnie kochasz" to dla mnie tez troche bezsensu

. Właśnie.
Dla tego napisałem tak jak to czuję.
Inaczej to się odbiera kiedy jest to kochana osoba, a inaczej kiedy masz jej już dość.
Mówienie, że szkodzi itp. pierdoły nie docierają.
Taka kawa na ławę?
Może do nie których?
Już słyszę: co ty mi możesz?
Co innego gdy ktoś obcy powie, ale ty śmierdzisz.
Ale kogo na to stać?
Możemy tylko sobie pogadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

duzo ludzi nie robi sobie nic z tego co mu sie mowi ale podam pewien przyklad Smile moj przyjaciel dosc dlugo palil a ja w pewnej chwili stalam sie taka ze mi przeszkadza to ze ktos pali obok i dym leci mi w twarz, kiedys tak nie bylo... ale staram sie delikatnie zwrocic uwage i zawsze pomagalo jezeli byli to znajomi Confused wracajac do mojego przyjaciela... zawsze jak go widzialam mowilam mu ze strasznie smierdzi tymi fajami , ze nie znajdzie sobie dziewczyny bo ktora bedzie go chciala... i jaki byl efekt? rzucil Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja znając siebie pewnie nie odważyłabym się nikomu powiedzieć, że śmierdzi (oprócz rodzinie Very Happy).
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja bym się odważyła. Razz Taki już mam charakter, dosyć bezpośredni sposób bycia. A może faktycznie trzeba kawę na ławę, bo inaczej nie dotrze?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group