Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obawy ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic się wcześniej nie działo , jestem tego pewny. może nie to że się ciesze ale jestem spokojniejszy. Nie wiem jakim cudem wyszły dwie kreski ale zaprzeczasz sam sobie piszać wpierw że 2 kreski to ciaża i czego się ciesze a potem dopisujesz że jednak nie może wyjść 2 kresek tak szybko chyba , że ironizujesz. Więc jeszcze raz , nie ma możliwości aby była w ciąży ? Bo wytrysk miałem gdzie indziej i nie było kontaktu z pochwą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spax1234 napisał:
ale zaprzeczasz sam sobie

po 1sze: to nie jestem on tylko ona.. Razz
tutaj faceci nie siedza, sa same baby.

po2gie: napisałam ze nie ma mowy o ciazy zanim doczytałam ze zrobiła tego samego dnia test i wyszly 2 kreski.

wiec podsumowujac:
jesli jest w ciazy bo 2 kreski skadś sie wzieły to napewno nie z tego cyklu a z poprzedniego, wowczas musiało dojsc do zapłodnienia.
lub: test odczytała za pozno i nastapiła reakcja powietrza i stad druga krecha

po 3cie: jak moze wyjsc ciaza skoro nie było wytrysku w srodku???

wiec pisze jeszcze raz:
- jesli jest w ciazy to nie z tego stosunku tylko z poprzedniego

- jesli nie jest to cos miało wpływ na wynik testu.
niech zrobi bete i bedzie wiadomo czy to ciaza czy tez nie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam , no nie wiedziałem że jesteś kobietą Smile Więć mnie zdradziła ?:Phehe żartuje. Nie wcześniej nie doszło między nami do niczego. Wydaje mi się , że zrobiła źle test za szybko lub nie dokładnie wiecie stres itp itd.Wytrysku w środku nie było , nawet nie wszedłem w nią , jedynie co to był tam mój palec ,lecz był on w zupełności "czysty" bo wcześniej myłem ręcę , a wytrysk był na sam koniec wiec nie ma możliwości by na nim coś było Smile a nie kontrolowanych wytrysków nie mam jeżeli takie coś istnieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie zrobienie drugiego testu w opowiednim czasie, co da odpowiedź czy jakimś cudem jest w ciąży (ale napewno nie z tego "współżycia), czy coś zakombinowała z tym testem (źle odczytany lub wadliwy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spax spoko nie obraziłam sie Razz

ale nie moge pojac jak moga wyjsc 2 kreski...
on nie moze wyjsc źle.
pojawia sie albo 1 albo 2ga krecha...

nawet po upływie 30minut nie powinno sie nic pojawic jesli nie jest w ciazy.

a moze ona przyjmuje jakies leki? ktore wywołały fałszywy dodatni wynik?

przez palec sie w ciaze nie zachodzi :]. to jest pewne.
spax1234 napisał:
Więć mnie zdradziła

a skad wiesz? wszystko jest mozliwe.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zdradziła bo jest dziewicą. Przecież test może oszukać albo być wadliwy lub też źle zrobiony i dlatego wyszedł taki a nie inny wynik. Nie wiem czy przyjmuje jakieś leki nic nie mówiła , a może to przez tabletki przeciwbólowe , które brała dość często w czasie okresu ? Jeżeli z tego "współżycia" nie wyszła ciążą to nie ma dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oszukac?
no nie wiem.
mało ktory jest wadliwy.

-----------------
dziewice tez zachodza w ciaze.
błona to nie przeszkoda dla plemnikow.

nie boj sie.

kiedys mowiono ze chroni przed ciaza ale w obecnych czasach to bzdura.
plemnik przecisnie sie nawet i przez błone.

co do testu to nie pozostaje mi nic innego jak:
- albo ponowic go po 16dniach od owej sytuacji

- lub wysłac ja na badanie krwi bhcg. koszt ok 30zł ale wynik jest pewny w 100% i nie ma mowy o pomyłce.

pomysl o tym.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle , że test został źle wykonany. Jeżeli z tego "współżycia" nic nie wyszło bo to nie możliwe , to wcześniej nic się nie działo , ale powtórzymy test za 16 dni w sumie za 12 dni i napisze co wyszło. Na badania na pójdzie na pewno nie da jej się na to namówić. Jeżeli tak szybko testy nie działą , a wcześniej nic nie było wiec musiałbyć wadliwy bądź źle zrobiony na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok Smile w takim razie czekam na wiesci w sprawie kreseczek Smile
ps- a co jak po 12dniach znow beda 2? nadal bedziesz twierdzil ze to nie ciaza? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wtedy zaczne się martwić , i będę przygotowywać się do bycia ojcem, choć słyszałem , że czasami myląć się w dwie strony i to po kilka razy a potem nie ma ciaży. Myśle , że poczekanie do okresu bedzie najpewniejsze. I jeżeli z tego współżycia nic nie wyszło to wcześniej nic nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group