Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obawy ciąży

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 12:39 pm    Temat postu: Obawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , mam taki problem. Za pewne bedzie mnie odsyłać albo mówić ale szukałem w necie i czytałem sporo jednak nie mam nadal pewności bo nikt prawdopodobnie nie miał tak jak ja. Przy poszukiwaniach zeszło mi kilka godzin. Może opisze swoje obawy i problem. Kilka dni temu pieściłem się z dziewczyną , przed spotkaniem wziełem prysznic i dokładnie umyłem penisa wodą i mydłem jak i całe ciało. Nie robiłem niczego z moim penisem przez jeden dzień więc nie powinno na nim być plemników ani nic. Byliśmy rozebrani i żadne z nas nie miało ubrania. Włożyłem jej palca na nim nie powinno być plemników ani nic bo wcześniej się kompałem a nawet jak dotykałem penisa to na nim nic nie było ( chyba ). Ona też robiła mi dobrze , czyli brała mojego penisa do buzi. Ocieraliśmy się o siebie itp. Jednak próbowałem w nią wejść ale nawet nie włożyłem bo jest dziewicą i ją bolało wiec przestałem. Nie sądze by mój penis wszedł nawet na 1 mm w nią. Dodam , żę wytrysk nastapił na sam koniec to jej buzi , poszliśmy odrazu się przemyć ze spermy i wytarliśmy się , po tym odrazu się ubraliśmy. Tutaj rodzi sie moje pytanie , pomimo tego że mój penis był czysty jak próbowałem w nią wejść to mogło dojśc do zapłodnienia ? Raczej nie posiadam tego płynu przed wytryskowego ( ten na pre nie pamietam nazwy , który pochodzi z prostaty) a nawet jeżeli miałem coś na palcu lub na penisie ale musiałobyć tego bardzo mało to jakie jest prawdopodobieństwo do zajścia w ciąże? Dodam , że w ten sam dzień poszła kupić test i wyszedł pozytywny ale to chyba za wczęsnie na test. Dzisiaj mi napisała , że zauważyłą krawienie z pochwy , było to wczoraj i dziś ale mogło jej się wydawać - tylko to wzbudza moje podejrzenia i dlatego postanowiłem napisać na forum. Przepraszam za błedy jestem trochę zdenerwowany i dziękuje za odpowiedzi. Smile Dodam , ze robiliśmy to dzien po tym jak skończył się jej okres. Okres ma regularny. Zaczą się jej 21 czerwca a następny bedzie 27 lipca ( chyba)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test wyszedł pozytywny czyli dwie kreski ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak , dwie kreski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie to dziwna sprawa, ponieweważ z tego co opisujesz zapłodnienie podczas takiego stosunku nie jest możliwe, tym bardziej że wychodzi że było to dni niepłodne. Czy test był robiony tego samego dnia co współżycie ? Czy te dwie kreski na teście pojawiły się odrazu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie było nawet współżycie. Tak był robiony tego samego dnia. Nie wiem czy pojawiły się odrazu bo mnie przy tym nie było. Możliwe że tak , lecz prawdopodobnie też nie Smile a jaka jest pomiędzy tym różnica ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc tak : aby test był wiarygodny powinien być zrobiony conajmniej 14-16 dni po stosunku, druga kreska świadcząca o istnieniu ciąży powinna pojawić się w ciągu do 5 minut (zależy od testu) jeśli sprawdzisz ten sam test np po godzinie może "naciec" barwnik i może pojawić się jakiś tam cień tej drugiej kreski - dlatego tak się nie robi.
Nie jest możliwe aby test wykazał ciąże ze stosunku tego samego dnia, jest to absolutnie wykluczone. Myślę, że test zrobiony był nieprwidłowo albo był wadliwy. Jeśli wcześniej (przed okresem) nie było niezabezpieczonych stosunków,lub ryzykownych zachowań " ze spermą " to tutaj nie widzę możliwości ciąży. Z tym krwawieniem z pochwy - no to albo było albo nie, no bo nie może się wydawać. Jeśli było troszkę krwi zmieszanej ze śluzem może to co najwyżej świadczyć o owulacji. Ale to napewno nie można nazwać krwawieniem. Podsumowująć - z tego "współżycia" ciąży nie będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też wydaje mi się , ze test był zrobiony nieprawidłowo , wcześniej nie było żadnych stosunków lub ryzykownych zachowań. Dzięki , uspokoiłem się Smile A jeżeli na placu lub na penisie był ten płyn przedwytryskowy z prostaty to jest możliwośc aby była ciąża ? choć czytałem , ze tam nie ma plemników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę Very Happy Dodam tylko, że jeśli faktycznie było to krwawienie to dziewczyna powinna sprawdzić u ginekologa czym to jest spowodowane, bo na okres jes zdecydowanie za wcześnie 9 dc - chyba że to jakieś lekkie plamienie pozostałość po okresie.

Dodano po 7 minutach:

co do tego "płynu"- jest to preejakulat, który produkowany jest przez gruczoły opuszkowo-cewkowe, które z nasieniem/spermą nie mają nic wspólnego - więc ten płyn sam w sobie nie zawiera plemników. Mogą się w nim pojawić zdrowe plemniki w dwóch sytuacjach : kiedy wcześniej nastąpił wytrysk (stosunek, masturbacja) i nasienie zostało w cewce moczowej i z tym płynem plemniki mogą się zmieszać i wydostać na zewnątrz, lub też tuż przed samym wytryskiem, może pojawić się kropla tegoż płynu już z plemnikami co też stanowi możliwość zapłodnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spax1234



Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie to nie możliwe , że było bo przez dzień nic nie robiłem a na pewno oddawałem mocz . A wytrysk miałem tam gdzie miałem wiec nie możliwe aby była w ciąży. Więc uspokoiłem się trochę. Najwyrażniej musiała mieć pozostałości lub coś innego co mogło się przydarzyć czego wcześniej nie miała bo na objawy ciąży jest za wcześnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spax1234 napisał:
pomimo tego że mój penis był czysty jak próbowałem w nią wejść to mogło dojśc do zapłodnienia ?

nie ma takiej opcji.

jak moze wyjsc test pozytywny w tym samym dniu w ktorym nastapiło zblizenie?!!

przeciez 2 kreski to ciaza a nie jej brak wiec nie wiem czego tak sie cieszysz..

a to ze wyszly 2 kreski oznacza ze w poprzednim cyklu cos miało miejsce a nie w tym. radze powtorzyc test w odp czasie, najlepiej z krwi Bhcg.

Dodano po 2 minutach:

Cytat:
A jeżeli na placu lub na penisie był ten płyn przedwytryskowy z prostaty to jest możliwośc aby była ciąża ? choć czytałem , ze tam nie ma plemników.

nie ma plemnikow jesli do wytrysku jest daleko.
jesli na styk to juz moga sie pojawic i moga byc zdolne do zapłodnienia...

kurde kto robi test ciazowy w dniu w ktorym odbył sie stosunek?? zapłodnienie trwa 2minuty czy jak??
na to trzeba 16dni a nie paru minut..
dziewczyne wyedukuj bo zupełnie nie wie co robi.. Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group