Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

obalanie mitu na temat ciazy bez stosunky/wytrysku

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goscg



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra to juz chyba wszysciutko wiem, szans na ciaze nie ma, poniewaz nie bylo wytrysku i nie mialem chocby nic na tych palcach zeby tam wprowadzic, a nawet jesli pojawil by sie jeden malutki uciekinier to to ze w tym tygodniu ma miesiaczke wyklucza jego polaczenie sie z komorka jajowa, a wiec zadnej szansy nie ma... to wyciagnalem z tej rozmowy dzieki za wasze odpowidzi szczegolnie wind jesli sie myle to tylko mnie poprawcie, jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co i nast razem polecam zakup durexow.
i moja rada:
jesli uprawiacie sex bez zabezpieczenia to liczcie sie z konsekwencjami jakie moga z tego wyniknac.
jesli ciazy sie obawiacie lub jestescie za młodzi na dziecko to najzwyczajniej w swiecie zabezpieczcie sie Smile i nie bedzie tego typu pytan i niejasnosci. Wink no..to teraz marsz do apteki po letnie ogumienie Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goscg



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

durexy byly Razz aczkolwiek nie byly tak jakby uzywane tzn nie chcielismy sie posunac za daleko a ja sie martwilem ze mozna poprostu bez wytrysku i stosunku zajsc w ciaze, tylko zastanawia mnie ten kawalek gumki co znalazlem no ale jesli od dni plodnych daleko to mysle ze nie ma problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

goscg, daleko jeśli ma regularne cykle, natura lubi płatać figle hehe, ale popieram zdanie i radę wind oczywiście Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group