Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

obalanie mitu na temat ciazy bez stosunky/wytrysku

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goscg



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 8:36 pm    Temat postu: obalanie mitu na temat ciazy bez stosunky/wytrysku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! wczoraj na imprezie troche przesadzilem z alkoholem, kobietka z ktora sie zabawialem tez no i chcialbym zebyscie mi powiedzieli czy jest szansa ciazy sytuacja wyglada nastepujaco:
poszlismy w ustronne miejsce, jakie zabawy, ja jej palcem, wydaje mi sie ze nie mialem wytrysku (choc po pijak nic nie wiadomo), nie byla dobra i tyle a moze to wplyw alkoholu no i ja jej palcem 0 ciuchow napewno nie wsadzalem swojego czlonka "w nia" i jak wyglada sytuacja ciazy jakie sa szanse bo jestem naprawde przerazony ze az jesc nie moge bo jestem za mlody po jakim czasie moge miec pewnosc ze nie rozwalilem sobie zycia? bo moj stres jest niedoopisania, moge dodac ze rano na swoim penisie znalazlem kawalek gumki. prosze mi przyblizyc moja sytuacje... dziewczyne praktycznie spotkalem na imprezie i nie mam mozliwosci rozmowy z nia
podsumowujac:nie bylo stosunku, nie bylo wytrysku, byl palec

wasze forum wydaje sie byc wiarygodne wiec pytam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

goscg napisał:
nie bylo stosunku, nie bylo wytrysku, byl palec

nie ma mowy o ciazy.
jak moze dojsc do zapłodnienia skoro nie było stosunku tylko sam "palec" ? Confused Shocked chyba nie wiesz co piszesz.. :].
mozesz byc spokojny. tatusiem nie zostaniesz.
chyba ze ...ta gumka to pozostałosc po %nocy i jednak cos bylo na rzeczy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goscg



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam jeszcze takie pytanie, 1)slyszalem ze ryzyko zajscia w ciaze nawet w dni plodne to 40% bez zabezpieczen, czy to prawda 2) czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze bez wytrysku 3)czy isnieje taka mozliwosc bez stosunku (sperma zostanie na palcu i potem zostanie wprowadzona do kobiety)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

istnieje
bo do ciazy potrzebna jest owulacja u kobiety i nasienie u mezczyzny
przy mega pechu moze tak sie zdarzyc ze wprowadzisz nasienie do pochwy poprzez palec a dziewczyna bedzie miała dni płodne i owulacje i ciaza jest jak najbardziej mozliwa.
ale to sie zdarza raz na milion przypadkow co nie oznacza ze mozna sie kochac bez zabezp w dni płodne. jak sama nazwa wskazuje płodne=zajscie w ciaze.
wykazcie sie najpierw rozumem a potem przyjemnoscia. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goscg



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no gdybym nie wypil to nie doszlo by wogole do takiej sytuacji... ale no niestety, teraz sie zastanawiam nad tabletkami 72 lecz najpierw musze poznac jej wersje... i czy wogole jest sens, powiedzcie mi mam ja wyslac do ginekologa po tabletki? czy raczej czekac? bo jestem naprawde zestresowany, dowiem sie moze kiedy miala dni plodne bo to jest bardzo wazne tak?

PS. w 2 postach wypowiedzi sa sprzeczne, bo najpierw piszesz ze przez sam palec nie moze a nastepnie ze istnieje 1:1000000 a wiec prosze mi o jakies wyjasnienie tej sytuacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no bo przez palec nie zajdziesz chyba ze:
masz na nim nasienie!
jejku ile razy mam to powtarzaC!
wez człowieku najpierw mysl głowa.
masz mase postow na ten temat wiec siadz i poczytaj a nie oczekujesz gotowca pod nos.
troche eedukacji na przyszlosc chyba Ci sie przyda bo nie wiesz jak dochodzi do ciazy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goscg



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo mi tu troszke o co innego chodzilo... tzn wiem ze przez sperme na palcu tak, ale chodzi mi tu o maz na malcu (bez wytrysku), moze troche skrajna sytuacja, ale na tej mazi tez podobno sa plemniki a i okres ma miec jakos teraz a wiec jak to wyglada z dniami plodnymi? ostatnie pytanie i daje spokoj, na wiekszosc pytan znam odp ale jednak lepiej spytac kogos kto sie na tym zna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 9:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maź o ktorej piszesz to podniecenie,pochodzace z prostaty i nie zawiera plemnikow.
pojawiaja sie tuz przed samym wytryskiem i moga byc zdolne do zapłodnienia.
w trakcie stosunku jesli na członku zauwazysz owy śluz tzn ze to zwykłe podniecenie i tyle. chyba ze czujesz ze nadchodzi wytrysk wtedy trzeba wycofac sie w pore (tzw stosunek przerywany) lub zabezpieczyc sie gumka i nie bedzie problemu.
goscg napisał:
wiec jak to wyglada z dniami plodnymi

nie rozumiem o co pytasz..
jak poznac dni płodne czy co?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goscg



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzi mi raczej jesli pisze ze okres jakos teraz jej wypada to wg mojej wiedzy zdolnej komorki jajowej juz tam nie ma? poniewaz pojawia sie zdaje sie w 14 dniu po ostatnim krwawieniu, a jesli okres wypada za pare dni to od ostatniego krwawienia minelo juz odpowiednio dlugo i komorki tak juz nie ma ? dobrze rozumuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

goscg, wind Ci wszystko przecież dokładnie wytłumaczyła Smile jeśli okres wypada za parę dni to są to dni niepłodne ..

to wszystko znajduje się w podręczniku do bilogoii z podstawówki .. już w momencie porodu każda dziewczynka posiada zapas około 2 milionów komórek jajowych, a od momentu pierwszej miesiączki w jej ciele, w specjalnych pęcherzykach dojrzewa od 100 do 150 jajeczek. Podczas każdego cyklu, pod koniec miesiączki, chociaż jedno z nich, w pełni dojrzałe, zostaje uwolnione do jajowodu i dostaje szansę połączenia się z plemnikiem.
komórka jajowa, o którą pytasz (inaczej gameta żeńska - największa komórka ludzkiego ustroju), gotowa jest do zapłodnienia jedynie przez około 12 do 24 godziny, w ciągu jednego cyklu menstruacyjnego, później obumiera .. czas życia plemników także jest ograniczony. Przeciętny plemnik czekając na dojrzałą komórkę jest w stanie przeżyć około 4 dni - 7 dni.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group