Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nuvaring - pytania - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 12:27 pm    Temat postu: Nuvaring - pytania - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o nuvaring? Co prawda jest to metoda hormonalna,ale posiada ich niewiele.. a krazek tkwi w pochwie wiec w pewnym sensie tez pasuje do tego forum?


------edited by emilka--------
jednak przeniosłam temat do hormonalnej anty. i wydzieliłam te posty, bo wydaje mi się, że nuvaring powinien mieć własny temacik, bo nawet fajny jest i nowy;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kana



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wawa
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 7:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używam nuvaring, fajna sprawa, wcale go nie czuć, ochrona jest,a pamietac nie trzeba. polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 9:32 pm    Temat postu: nuvaring Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, chyba sie ten temat za bardzo nie rozwija...a ja uzywam ciagle krazka, to juz 10 miesiecy i ciagle jestem zabezpieczona. Poza tym okres krotki, libido niezle, no i zniknely migreny. Dla mnie to zloty srodek, naprawde, bo tyle sie nameczylam z tabletkami...

------
No i niedrogi, bo ja kupuje juz za 37,50zl, ale srednio zdarza sie niestety za ok 50zl. dla mnie to duzy komfort.

połączyłam. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napiszcie coś więcej o działaniu tych krążków proszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poszedł do Ciebie link na pw, zeby nie rozsiewać reklamy ;)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to maja tylko 15 mikro gr estrogenow, to mniej niz inne srodki, jakos podobnie do plastrow, tylko uzycie jest praktyczniejsze.. aplikujesz raz w miesiacu, w pierszy dzien okresu, potem 21 dni, wyciagasz i dokladnie po 7 dniach wkladasz nastepny (to troche inaczej niz tabsy). No i wrazenia jak napisalam, mi naprawde sluza, na kazdej plaszczyznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czemu wlasciwie nie rozsiewac relamy?chyba po to sa fora zeby sie dzielic wrazeniami, ja tam bym chetnie posluchala co inni maja do owiedzenia na temat dziaalania krazka. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, szkoda ze tak malo nas tu...i troche sie temat zerwal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
allika



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 1:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie sie przymierzam do tej metody.

Tylko musi mi sie pare rzeczy z moim ciałkiem po escapelle unormować :/

Moja przyjaciółka stosuje ją już od kilku miesiecy i jest bardzo zadowolona. Zero skutkow ubocznych i wygodna w stosowaniu.

Ja muszę wczesniej zrobic badania zlecone przez moją gin bo bez tego nie chce mi ich przepisac. Ale to akurat chyba jest na plus dla niej,ze ma takie wymagania. Zrobilam juz cytologie, musze jeszcze zrobic usg i krew.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
allika



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 2:00 am    Temat postu: Re: nuvaring Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="leila"]
No i niedrogi, bo ja kupuje juz za 37,50zl, ale srednio zdarza sie niestety za ok 50zl. dla mnie to duzy komfort.
[color=green]


Leila, a mozesz podpowiedziec gdzie kupujesz po 37?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group