Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nuvaring - pytania - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z newsow to podobno mozna juz za 35zl! otoz apteka KWIATY POLSKIE miala ostatrnio taka wlasnie cene. Sprobuj tam. Ja wczesniej kupowalam w aptece MAGICZNEJ, to sa duze sieciowe apteki i jakby nie bylo to zamowia w ciagu jednego dnia. Ale przede wszystkim maja takiej, prznajmniej w moich miastach.

allika napisał:

Ja muszę wczesniej zrobic badania zlecone przez moją gin bo bez tego nie chce mi ich przepisac. Ale to akurat chyba jest na plus dla niej,ze ma takie wymagania. Zrobilam juz cytologie, musze jeszcze zrobic usg i krew.


Bardzo madra gina, zazdroszcze, ja nie mialam tyle szczescia, o kazde badanie musze sie prosic. Zrob sobie tez proby watrobowe i sprawdzaj co Ci sie dzieje z watrobka w czasie uzywania krazka. Ja ostatnio zrobilam prawie po roku i prawie sie przewrocilam...bardzo poztywnie. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
allika



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech... zerknełam na te apteki ale to wszystko nie moje rejony :/
Ja szukam w Warszawie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

allika, zadzwoń do apteki "ziko" i spytaj się, ile kosztuje tam jeśli mają. to bardzo tania apteka, sprzedaje po cenach hurtowych ;)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
allika



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilka dzięki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W aptece MAGICZNA w Poznaniu przy rynku jezyckim,ale to apteka sieciowa, wiec cena powinna byc podobna w kazdej filii. Sprobuj jeszcze w KWIATACH POLSKICH, slyszalam ze tam tez jest taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O jeju, sorry, znowu zdublowalam posta!!!! Jak dotad nie ynalaylam nigdyie indyiej taniej. Podobno jest jakas apteka internetowa ye sa ya 35yl, ale nie szukalam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam zapisany i czekam na okres żeby wypróbować to cudo, dużo dobrego o nim słyszałam Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 6:33 pm    Temat postu: czy ten stosunek był już zabezpieczony?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam się z chłopakiem ok. 4 godziny od włożenia pierwszego krążka Nuva Ring (włożyłam w 1 dzień cyklu), kochaliśmy się bez zabezpieczenia stosunkiem przerywanym. W ulotce pisze że jeśli włoży się w 1 dzień cyklu zabezpieczenie jest od razu, ale mam wątpliwości czy na pewno tak jest? Czy ten stosunek był już bezpieczny? Dodam że dzień przed pojawieniem się krwawienia i włożeniem ringu miałam małe plamienie i właśnie nie wiem czy już to plamienie miałam potraktować jako 1 dzień cyklu(to było jasnoróżowe plamienie, nie krew taka typowo okresowa) czy dobrze zrobiłam wkładając go dopiero wtedy gdy zaczęłam krwawić??

Przyłączyłam do zbiorczego / nowicjuszka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłaś zabezpieczona. wszystko jest ok
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję uprzejmie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group