Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milka82



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
jestem tu nowa.
Wczoraj zrobiłam test - blada druga kreska, beta z wczoraj 7,2. Wczoraj był 23 dc, przy cyklach średnio 26 dniowych.
Dziś powtórzyłam test płytkowy - negatywny...
Czy jestem w ciąży? Co oznaca wynik bety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wynik bety oznacza ciaze wynik ponizej 5 to brak ciazy a powyzej ciaza test pyłkowy mogl wyjsc negatywnie bo mozliwe ze masz niski poziom hcg i moze byc za wczesnie a z wyniku krwi wyszlo ze to raczej wczesna ciaza pozdrawiam

pozatym blada nie blada wazne ze sa dwie nie wazne jak mocne...Smile gratuluje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Milka82



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki, jutro mam powtórzyć betę i bęedzie wszystko jasne.
Jakiego wyniku powinnam się spodziewać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sadze ze bedzie taka sama lub nieco wyzsza ale ciaza i tak jest test z bety to praktycznie 100% pewnosci tym bardziej jesli bylo zblizenie przez ktore moglasc zajsc w ciaze:) a sadze ze bylo.... a jesli chodzi o zwykly test i druga kreska wyszla blada to pewnie sugerowalo bardzo wczesna ciaze wykrywana minimalnie poprostu...

pozatym wydaje mi sie ze powinnas poczekac z kolejnym testem na bete najlepiej zrob po dacie spodziewanej miesiaczki czyli w przyszlym tygodniu to moja rada:) a zobaczysz jak wynik podskoczy... sadze ze jak zrobisz jutro wyjdzie to samo..


Ostatnio zmieniony przez KoffanaAgoosia dnia Czw Sty 29, 2009 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Milka82



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zbliżenie było, bo staramy się już 13 cykl...
Wczoraj, jak dzwoniłam po wynik bety, to pani stweirdziła, że powinno być kilka tysięcy i trochę mnie dobiła.
Ael chyba zaszła pomyłka, bo pytała który to tydzień ewentualnie. Ja powiedziałam, że 4, ale od ostatniej miesiączki, a tam chyba się podaje od zapłodnienia, więc chyba to powinien być 2.
W stresie żyję i jeszcze się nie cieszę. Nawet nie wiem, co Mężowi powiedzieć: czy jestem w ciąży, czy nie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej nic nie mow ale poczekaj tydzien do kolejnego testu krwi to moja rada to bardzo wczesna ciaza wiec dlatego tak niski wynki jakbys nie byla w ciazy to wynik bys miala bliski 0. 0,00-1,50 Smile wiec gratuluje ale poczekaj z ogloszeniem tej radosnej nowinki i dla upewnienia zrob w przyszlym tyg. dla mnie na 100% ciąża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Milka82



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie dziękuję.
Jutro mam zrobic tą betę, bo tak mi zaleciła gin.
We wtorek mam się pojawić u niej z wynikami.
Jeśli jutro wzrośnie, to będę się cieszyć.
Myslałam, żeby zrobić jeszcze w poniedziałek, ale już sama nie wiem.
Z Mężem rozmawiałam, ale poza tym nikomu nie mówiłam.
Boli mnie też podbrzusze w inny niż zwykle sposób, więc bardzo liczę na fasolkę.
Dodałaś mi trochę nadziei...
Bardzo dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aniaa211



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Odebrałam dzisiaj wyniki badań. Wyszło <0,100. 2 lekarki w laboratorium powiedziały, że to może być wczesna ciąża. Mogę mieć jeszcze za mało hcg w organizmie i dlatego taki niski wynik. Ale moja gin stwierdziła, że ciąży w ogóle nie ma Shocked W takim razie nie wiem dlaczego tamte lekarki to wykryły. Zaznaczę jeszcze, że w lekarka w laboratorium wie o moich objawach (nudności, bóle podbrzusza i piersi, senność, zmiana nastroju), a gin nie mówiłam o tym.. 10, 11, 17 i 18 stycznia doszło do pełnego stosunku. Okres powinnam mieć 13-15 stycznia, ale jeszcze go nie dostałam. Czy w takim przypadku jest możliwa ciąża..?? Nie wiem co robić Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm jesli okres powinnas dostac 13-15 a kochalas sie w tych dniach co wymienilas to nie sadze ze ciaza bo powinny byc wtedy dni nieplodne pozatym wynik 0,1 to wynik oczywiscie negatywny powinnas miec powyzej 5 zeby myslec o wczesnej ciazy Panie pewnie tak powiedzialy bo wspominalas o objawach ale moze Ci sie tylko wydawac jak nie jednej z nas:) bo albo chcialy dziecka albo nie i sobie "wkrecaly"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aniaa211



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzecz w tym, że wzięłam tabl antykoncepcyjne tydzień przed planowaną miesiączką (wiem, głupia jestem:().. 3 dni później kochałam się z chłopakiem.. A podobno jak weźmie się tabl nie w 1dc, to nie ma w ogóle zabezpieczenia.. Stąd moje wątpliwości..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następny
Strona 44 z 48

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group