Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nitka153
Gość









PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko czy ten test jest robiony przez lekarza?Jak to wygląda dokładniej?i ile to kosztuje?
Powrót do góry
Sisterone
Gość









PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test robiłam w laboratorium przy szpitalu. Krew pobierała mi pielęgniarka. Zapłaciłam 35 zł
Powrót do góry
nitka153
Gość









PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To chyba się wybiore dziękuję bardzo a trzeba miec skierowanie od lekarza na takie badanie?
Powrót do góry
Sisterone
Gość









PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba mieć skierowania.
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez skierowania takie badania są płatne ale nie jest wymagane skierowanie
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek2006



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: uk
PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 2:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie
czy ktoras z was wie do kiedy moga utrzymywac sie czasteczki bHCG we krwi gdyby doszlo do samoporonienia?jesli np samoporonienie bylo w dniu robienia badania krwi?
niewiem moze to glupie pytanie ale pytam bo nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka napisał:
po pierwsze jak robisz test bhcg to powinnaś odrazu wyniki skonsultowac z lekarzem ginekologiem, po drugie spóźniający sie okres nie jest zawsze oznaką ciąży. Moim zdaniem powinnaś zrobić badania na poziom hormonów.
tak zgadzam sie z twoja odpowiedzia
Powrót do góry
Luna_L



Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 7:37 pm    Temat postu: TEST HCG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Test ciążcowy z krwi-HCG mozna zrobić 3 godziny po posiłku. Czy jesli w trakcie tych 3 godzin za zyje sie tabletki przeciwbólowe, np., Ibuprom, moze wyjść mylny wynik?

Pozdrawiam
Luna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie będzie to miało większego znaczenia..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna_L



Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 9:39 am    Temat postu: HCG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziekuje za odpowiedz i czekam na inne komentarze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 3 z 48

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group