Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aassiikk nie ma ciąży

Dodano po 2 minutach:

asica81 oznacza brak ciąży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asica81



Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedz.
Ale to czy ze mna wszystko ok?? Bo generalnie to ja myslalam , ze mam problemy hormonalne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tego nikt przez monitor Ci nie powie.
jesli podejrzewasz problemy z hormonami, musisz wykonac jakies badania w tym kierunku.
same podjerzenia sa nic nie warte.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asica81



Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie powiedzialam lekarzowi o moich podejrzeniach i skierowal mnie na te betahcg wiec ja myslalm, ze oprocz ciazy one tez moga wykazac czy sa jakies nieprawidlowosci... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

profil hormonalny to nie beta hcg tylko m.in. prolaktyna, testosteron, progesteron, lh, fsh itd
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eemii



Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: włocławek
PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 1:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej jestem tu nowa.
Ostatnią miesiączkę miałam 6-ego grudnia 2011, do dziś nie dostałam jeszcze kolejnej. Cykle mam regularne 28 dniowe.
Byłam dzis u ginekologa izbadal mnie najpierw 'palcami' [nie wiem jak to sie nazywa] i powiedzial ze to prawdopodobnie ciaza ok. 7 - 8 tydzien, pozniej zrobil mi usg ale powiedzial ze jeszcze na usg nic nie widac bo widocznie jest za mala. kazal przyjsc mi 21 lutego na nastepne badanie. i kazal brac kwas foliowy.
jak wrocilam do domu to postanowilam zrobic bete hcg i odebralam wyniki po kilku godzinach i tam pokazuje ze nie ma ciazy ;/ nie wiem juz co o tym myslec ? dodam ze temp. utrzymuje mi sie w granicach 37 - 37,3 , brzuch mam lekko twardy a na piersiach wyszly mi jakies zyly.
prosze powiedzcie mi czy beta mogla nie wykryc ciazy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eemii a jaki wynik bety miałas?
moze zle odczytałas..
w 7-8 tyg to juz widac i slychac serducho wiec nie wierze w to co ten Twoj gin mowi.
sama byłam u lekarza w 7tc i widzialam pieknie bijace serducho.

moze przejdz sie do kogos innego?

temp wskazuje jak najbardziej na ciaze Smile
no i łykaj folik.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eemii przy 7 tyg ciąży beta napewno wyszłaby grubo dadatnio, lekarz poprzez zwykłe badanie nie jest w stanie stwierdzić, który to tydz. a nawet istnienia ciąży w 100%, albo to nie ciąża, albo była późna owulacja i ciąża jest jeszcze baardzo mała, możesz spróbować zrobić też zwykły test ciążowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marteczka1989



Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem z interpretacja wyników beta HCG mój wynik to 3656,0 ale zupełnie nie łapie o co chodzi.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestes w ciazy. gratulacje! Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group