Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aoii przykro mi Sad wspolczuje Sad Ale nie mozna sie poddawac, probowalas robic testy owulacyjne?! Powodzonka, trzymamy kciuki zeby sie udalo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sanita



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey dziewczyny,
Byłam dzisiaj u gina miałam zrobione USG ale narazie widać tylko malutka kropkę . Dostałam luteine 2x2 dziennie. Trochę mnie nastraszyła, że każde infekcje źle wpływają na ciążę a ja przecież przeszłam grypę i opryszczkę. Myślałam,ze się trochę podbuduje a tu lipa. Chociaż cieszę się ,że nie boli mnie już brzuch. Co jakiś czas odzywają się jajniki i wieczorne wzdęcia Smile. Mam nadzieję ,że to normalne że na USG jeszcze nie widać fasolki tylko ciałko żółte. Jutro muszę zrobić komplet badań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula32



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczęta....Mój wynik bety podają w jednostce mU/ml. A poniżej normy w jednostce mlU/ml. Czy to jest jakaś różnica, czy tylko błąd w druku? A jesli różnica, to jak powinnam odczytać wynik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sadze ze to blad w druku i w ciazy i tak nie jestes.
Moze wybierz sie do tego laboratorium zapytac sie czy to tak ma byc dla 100% pewności.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula32



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, to błąd w druku. Laborant poinformował mnie, że mU/ml, a mIU/ml różni sie tylko tym, że literka "I" oznacza "International". To tylko tak, żebyście wiedziały. Wynik i normy zawsze podawane są w tej samej jednostce.
Pozdrawiam wszystkie fasolki! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sanita



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem po kolejnych badaniach. Morfologia i mocz w normie ,czekam teraz na cytom. i toksopl. do jutra, reszta w normie. Bhcg przez cztery dni z 699 na 2383. Bardzo się cieszę. Kontynuuję luteine. Mam nadzieję, ze dalej moje maleństwo będzie tak rosnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje gratulacje Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia77



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

15 dni po inseminacji miałam beta hcg 22, czy to nie jest zbyt mało? Czy mam wykonać jeszcze raz po paru dniach czy i tak lepiej sobie poczekać 2 tygodnie i jak nie będzie okresu iść na usg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sanita



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Asia pewnie bym nie wytrzymała i zrobiła betę po 4 dniach. Myślę, że jak raz w tygodniu zrobisz to będziesz spokojniejsza i będziesz mogła monitorować wzrost.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia77



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po 3 dniach wzrost hcg z 22 do 43, więc raczej nic z tego nie będzie... Niestety półtora roku temu też się skończyło po tygodniu. I dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group