Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niemowlak, problem z oczkami,

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej niepowinno miec ta zwiazku .. mniejmy nadzieje ze bedzie wszystko dobrze .3mam kciuki!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Niunia ona



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i jestem juz po wizycie u specjalisty!!!
okazalo sie ze nie ma powodów do niepokoju poniewaz takie skurcze swiadczą o niedojrzałości układu nerwowego, który jeszcze cały czas sie rozwija. Lekarz nawet stwierdził ze bardzo często są o wiele silniejsze objawy, między innymi skurcze kończyn i tułowia. Wrazie czego dał mi skierowanie na USG główki i mam iść do neurologa, ale powiedzial ze nie ma sie czym przejmowac. A sugerowanie padaczki świadczy tylko o niekompetencji lekarza!! no ale juz jestem spokojna.
Wiem że mojemu skarbkowi nic nie grozi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tylko dodam ze nikt nie jest nieomylny...widocznie pomylil sie ..przeciez dziecko jest małe i nie ma 20 lat ze widac czarno na bialym co mu dolega... Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Izabela Anna



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Słupsk
PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj:) dopiero niedawno weszlam na ta strone i czytalam twoje wiadomosci, co za lekarz to byl, ze juz tak cie na wstepie nastraszyl. przeciez to normalne ze niemowlakom uciekaja oczka i maja rozne odruchy. ja mam 4 miesieczna coreczke a jak miala 2 miesiace maz zauwazyl, ze zezuje, oczywiscie nie chcialam w to wierzyc az do tej pory gdy sama nie zauwazylam, ze jej uciekaja oczka szczegolnie prawe, wlasnie wtedy najbardziej jak jej zmieniam pozycje. postanowilam isc do lekarza i mam wizyte na 8 pazdziernika, takze zobaczymy czy faktycznie mala zezuje czy to taki odruch nie wyksztalconych jeszcze nerwow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group