Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nie umiem sie kochac?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wprawdzie nie odczuwałam bólu jak zaczynałam współżycie, ale nie odczuwałam z tego żadnej satysfakcji Sad Po ok 2 tygodniach zastanawiałam się co jest ze mną nie tak i po prostu starałam się rozluźnić na maksa i myśleć tylko o tym co robimy. Od tamtego momentu wszystko jest dobrze Very Happy
Nie myśl o tym co złe ani o bólu, bo to może Cię w jakiś sposób "blokować" i powodować ból. Życzę powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monisiaczek



Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też tak miałam i czasmi to wraca ale na pare chwil. I mysl ze to psychika daje o sobie znac, mnie pierwszy raz bolal ale teraz gdy to wraca ja sie ''wycofuje'' widząc to moj chłopak pomaga mi dostatecznie sie wyluzowac i jest ok. wiem ze w moim przypadku to strach przed bólem:( ale razem z swoja druga połowa pokonamy wszystko. życze powodzenia bedzie dobrze:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Falczyk



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 5:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to wszystko kwestia wprawy.. pamietam, ze przez (kilkanascie) swoich pierwszych razow czułam ból nie do zniesienia, jakby mi ktos tam pakował pięte albo cos jeszcze gorszego. psychika jest w takich sytuacjach poteznym hamolcem i nie moze byc tak, ze chlopak chce sie odrazu zabierać za najlepsze bez przygotowania!! trzeba dobrze rozluznic te okolice zanim sie w nie wejdzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ok miesiąc nie uprawiam seksu to też boli. i dla mnie takie wepchnięcie na siłę i poczekanie chwile nie jest zbyt przyjemne bo będzie bolało długo i nie bedzie przyjemności. Ja zawsze robię tak: całujemy się i jak ja sie napalam to on we mnie wchodzi powoli a za chwile sie rusza, jak to faceci. Robi to szybko bardzo ale płyciutko. jak zaczynam sie rozluźniać to on z taką samą szybkoscią ale troszke głębiej. potem juz nic nie boli:) spróbujcie tak, mi pomaga. po dłuższej przerwie to ze 4 takie seanse i kolejne stosunki bosie. aa i lepiej zrezygnujcie z takiej pozycji w której on jest na górze. polecam bokiem od tyłu. pisz jakie efekty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group