Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nie umiem sie kochac?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elka00



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 5:07 pm    Temat postu: nie umiem sie kochac? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem z chlopakiem juz 2 lata zdecydowalismy sie zaczac wspolzycie. Jest jednak problem probowalismy pare razy i nic z tego nie wyszlo. Odczuwam okropny bol nie moge sie dostatecznie rozluznic, oboje jestesmy bardzo sfrustrowani ta sytuacja, nie wiem co robic, ciagle mam okropne wyrzuty sumienia. Ostatnio sprobowalismy ponownie i nie wiem na jaka glebokosc wszedl ale chyba nie za gleboko(on twierdzi ze tylko kawaleczek) i juz dalej nie wytrzymalam, czulam taki duzy opor, po wyciagnieciu krwawilam mocno widzialam tez elementy zluszczajacej sie blonki jak podczas miesiaczki. Nie wiem czy ktos mial kiedys taki problem, jest to dla mnie nie zrozumiale.Przeciez wszyscy sie kochaja na tym swiecie, a ja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, nie wszyscy. Wink
Po drugie może po prostu Twoja błona dziewicza jest za gruba i uniemożliwia współżycie? Była su ginekologa? Jeżeli nie, to radze się wybrać Smile
Istnieje też coś takiego jak pochwica, czyli mimowolny skurcz mięśni pochwy, może to to?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z karioka Smile wiele osob ma problemyz pierwszym razem.... wiec radze sie pozadnie opiescic na poczatek, nie martwic sie co bedzie dalej tylko cieszyc sie chwila i pieszcoztami... a jezeli nie pomoze to wybrac sie do ginekologa Smile zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elka00



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...dzieki wielkie za odpowiedzi. Pieszczoty juz niestety nie spelniaja swojej roli poniewaz gdy zblizamy sie do kulminacyjnego momentu mysl o tym silnym bolu niszczy wszystko Sad No i on w sobie samym tez. Nie wiem nawet czy docieramy do blony dziewiczej- szczerze watpie. Musze sie wybrac z tym problemem do ginekologa na sile chcialam to zrobic naturalna droga ale chyba sie nie da a moj chlopak juz chyba nie chce probowac jak widzi ile mnie to kosztuje. Matko co za sytuacja, jak bylam mlodsza to wyobrazalam sobie to duzo prosciej szybko milo i bezbolesnie hihihi zycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 12:48 am    Temat postu: coś tu nie gra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt, najlepiej zrobisz jak porozmawiasz z ginekologiem.
Bo tak mi się wydaje, że ta twoja obawa przed stosunkiem psuje wszystko.
W jakiś sposób się zamykasz, co jest odruchowe i potem już nie potrafisz nad tym zapanować.
Czasami tak się zdarza, że są kłopoty z wejściem, wtedy dobrze jest jak kobieta weźmie sprawy w swoje ręce.
Mówiąc krótko, tobie będzie łatwiej znaleźć właściwą drogę.
Po prostu weź go do ręki i spróbuj nakierować tak partnerem, aby on go mógł wsunąć.
(Nie zapomnijcie o wcześniejszym nawilżeniu instrumentów.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elka00 - pamiętaj, że kobieta potrzebuje troszke więcej czasu na to, żeby sie podniecić, przygotować ciało do współżycia...jeżeli pieszczoty naprawdę już niewiele dają, to może problem tkwi w psychice...zastanów się czy przypadkiem nie obawiasz się, że zrobisz to z niewłaściwą osobą, boisz sie ciąży, a może robisz to po prostu wbrew swoim przekonaniom...przyczyny moga być różne Smile pamiętaj tylko o jednym, że masz kochać się z NIM, a nie przez NIEGO lub dla NIEGO. A jeśli ten pierwszy raz nadal bedzie takim problemem to może rzeczywiście idź po poradę do lekarza. Życzę szczęścia Smile

Ostatnio zmieniony przez malwinka88 dnia Sob Lis 10, 2007 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Atina



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 8:00 pm    Temat postu: hmm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mialam ten sam problem przez prawie rok po slubie. W koncu go rozwiazalam. Problem tkwil w sposobie w jaki moj maz usilowal sie do mnie dostac. Po pierwsze - on musi miec calkowicie zsunieta skórkę, po drugie niech zadba o to zebys w srodku byla juz gotowa (odpowiednio nawilzona - jesli masz problemy z tym to udaj sie do ginekologa, albo uzyjcie lubrykantow), po trzecie jesli poprzednie warunki sa spelnione - on muisi wejsc w Ciebie zdecydowanie i niech potem chwilke poczeka. Zaboli, ale wtedy wszystko sie rozciagnie i juz za chwile bedziesz mogla cieszyc sie seksem! Wink Niestety moj problem sie powtarza jesli nie wspolzyjemy ze soba dluzej niz miesiac, ale juz wiemy co wtedy robic. Po prostu niektore kobiety maja problemy z rozluznieniem sie - to taki strach przed bolem, ale wierz mi: gleboki oddech i bedzie po krzyku. To tak jak zastrzyk. Teraz wreszcie umiem czerpac z seksu przyjemnosc. Co prawda nie dochodze przez taki wlasnie seks,ale robimy to w ten sposob, ze najpierw ja dochodze w inny sposob, a kiedy juz jestem tam nawilzona moj maz ma gotowa do tego zonke;) Moze kiedys i mi sie uda zyskac orgazm w ten sposob... Sprobuj w ten sposob. Jesli jednak Wam sie tak nie uda... musisz poprosic o pomoc specjaliste, ale moja pani ginekolog byla zdziwiona moim problemem i musialam sobie sama radzic. Spojrzala sie wtedy na mnie jak na stara dewote i burknela cos,ze jesli tak dlugo czeka sie z seksem jak ja czekalam (mialam 24 lata jak bralam slub)to wtedy boli Shocked No coz, podzielilam sie swoimi przezyciami. Jesli chcesz- sprobuj. U mnie poskutkowalo. Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KL



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja własnie pisałam o tym, ze czuje okropny bol podczas stosunku, a pierwszy raz mam za soba.. tez mnie to bardzo martwi :/ moment wejscia jest wrecz nie do wytrzymania i odruchowo sie "cofam".. gdy juz wejdzie jest troche lepiej, jakos sie "rozciagam", ale niestety rozrywający ból ktory był mi zafundowany wczesniej, daje o sobie znac i nie czuje zadnej przyjemnosci Sad jak sobie z tym poradzic? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mialam taki problem poltora roku temu Exclamation Stosunek rozpoczynal sie od okropnego bolu Sad i dopiero pod koniec odczuwalam ciutke przyjemnosci. Ale z czasem to sie samo zmienilo..i teraz jest git Smile rada: ja ze swoim partenerem zaczelam sie czesciej kochac Razz i po problemie (przynajmniej u mnie tak to bylo)
Powrót do góry
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 1:34 pm    Temat postu: ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też taki problem mam na początku stosunku czuje straszny ból i się wycofuje a na nastepny dzień mam straszne bóle na dole brzucha myślałam że bolą mnie jajniki wiec poszłam do ginekologa powiedział że mam powiększone węzły chłonne i że macica mi sie troche przesówa ae to nic grożnego,wiecej nic nie powiedział :!: czy to naprawde nic grożnego :?: i dlaczego macica mi się przesuwa :?: :?:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group