Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie lubię dzieci ;/

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz, pogadać to ja zawsze i z każdym mogę Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rzeczywiscie mi waga złota... Neutral moze poddaj sie kastracji skoro tak niecierpisz dzieci i ich płaczu?? Shocked Shocked

Dodano po 25 sekundach:

aha takie inf pisz na pm a nie tu. to forum medyczne a nie portal randkowy Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no proszę nie zaniżać mojej wartości Wink
mój facet też uważa że jestem wyjątkowa i innej nie chce, cieszę się że są ludzie którzy doceniają to, że nie każdy jest taki sam
ja nie cierpię dzieci i nie chcę ich mieć i uważam że ta moje cecha jest wyjątkowa i nawet od złota czy platyny cenniejsza Smile
jednocześnie bardzo szanuję ludzi którzy kochają dzieci i chcą je mieć
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikogo nie zanizam Smile ale nie ma czym sie chwalic ze masz takie podejscie do dzieci i wogole... widac ze nie nadajesz sie na matke,ale nie wnikam .prosze toczyc takie rozmowy na pm (chodzi mi o wszsystko co nie jest zwiazane z forum)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i tu się nie zgadzamy, bo ja uważam że to powód do dumy że taka jestem i owszem mam ochotę się tym chwalić Smile gdyby nie tacy ludzie jak ja nie byłoby różnorodności w przyrodzie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to forum to nie jest miejsce na zastanawianie się jaka to cecha!

Dostajesz ostrzeżenie!
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group