Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie lubię dzieci ;/

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 1:25 pm    Temat postu: Nie lubię dzieci ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam prawie 23 lata i straszliwie boje się ciąży, ostatnimi czasy miałam wątpliwości czy nie zaszłam, na szczęście okazało się że nie, ale mój strach wynika z tego że nie cierpię dzieci, w ogóle nie wyobrażam sobie siebie jako matki, nie mam do tego cierpliwości, wiem że mogłoby mi się zdarzyć być agresywną w stosunku do dziecka, na widok maluchów upapranych jedzeniem w wózkach robi mi się niedobrze a juz zmienianie pieluch to dla mnie rzecz niewykonalna (nie brzydziłam się zbierać kup po moim psie jak był chory a gdy kuzynka dała mi swoją córeczkę na jeden dzień bo musiała pilnie wyjechac to zmieniała jej pieluchy sąsiadka bo ja nie byłam w stanie, nawet ani razu na ręce jej nie wzięłam ;/). NIE wiem co jest ze mną nie tak, przez to seks kuleje. Może wynika to z faktu że moi rodzice nie zaakceptowali by mojej ciąży z facetem bez ślubu i podczas studiów. Czasem jak idę miastem z koleżankami i zobaczą one jakąś matke z dzieckiem, to zaraz "ojoj jaki słodziutki" a ja dosłownie nie wiem co mam robić w takim momencie bo mnie jakoś to dziecko nie zachwyca ;/ czy ja jestem nienormalna? czuję się jakbym nie była prawdziwą kobietą, a moze z wiekiem to minie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widocznie jeszcze nie masz rozwiniętego instynktu macierzyńskiego.
ja też tak kiedyś myślałam. potem to się zmieniło. a już całkowitą rewolucję przeżyłam jak zostałam mamą chrzestną i prawie całymi dniami, bo akurat miałam wakacje, zajmowałam się małą.
teraz nie wyobrażam sobie życia bez niej.
nawet jak jestem padnięta po uczelni to muszę ją wziąć na ręce bo inaczej dzień wydaje się jakiś taki niepełny.

kiedyś mówiłam, że nie chcę dzieci.
teraz mówię, że chcę mieć dzieci ale z odpowiedzialnym mężem. ale najpierw muszę skończyć studia i znaleźć dobrą pracę- żeby móc wspólnie z mężem utrzymywać nas.
nie wyobrażam sobie żebym miała siedzieć w domu z dziećmi tylko. chcę też pracować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko że tu nie chodzi o to że ja nie chcę dzieci i nie mam instynktu ale o to że np. jak widzę płaczące dziecko tom nie wywołuje ono we mnie litości tylko taką jakąś agresję że mogłabym je uderzyć...może i bym chciała kiedyś mieć dzieci ale wiem że nie mogę bo byłabym patologiczną matką, jestem pewna że dzieciak nie raz by ode mnie oberwał i to mnie przeraża ;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mudiwola



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie, czasem takie stany nie mijają. Są kobiety stworzone do bycia matkami i takie które tego nie potrzebują. Dlatego też dobrze że zdajesz sobie z tego sprawę i nie chcesz mieć dzieci. Nic na siłę. Albo przyjdzie ten moment albo i nie. To w końcu nie koniec świata. Trzymaj się cieplutko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ula lula



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz ?? dobrze że umiesz to sobie tak wytłumaczyć...ja całe życie byłam samotna zawsze brakowało mi matki(nie będe się wdawać w szczegóły dlaczego)...w odpowiednim wieku postanowiłam zostać matką....teraz cierpię i ja i dzieci TEŻ ZAWSZE ICH NIE LUBIŁAM i wręcz wkurzały mnie koleżanki które zachwycały się maluchami .Trzymaj się!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam podobne podejście, rezygnuje z seksu żeby nie zajść
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonimowa22 - nie masz się czym przejmować. Gdzie jest powiedziane, że wszyscy maja kochać i wzruszac się na widok upapranego malucha w wózku?
nie rozumiem tego.
Jak laska ma fioła na punkcie dzieci to jest ok, ale jak ktos ich nie lubi to aż wstyd sie przyznać, bo społeczeństwo uzna Cie za bezduszną bestię... phi...

Znam wiele dziewczyn, które brzydzą się obcymi dziecmi, ale jak same zaszły w ciżę to sa wspaniałymi matkami.
Więc nie bój się! I nie wstydź. Sama tez jakos nie dostaje wypieków z emocji jak widzę płaczące dziecko. A zapach zielonej kupki nie jest dla mnie najpiekniejszymi perfumami świata Very Happy Laughing
Ale za to jestem pewna, że jak sama zdecyduje sie na dziecko - i nie będzie to czysta wpadka - to pokocham je "jak swoje" Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anonimowa to idz do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne Smile przeciez one nie gryza...albo załoz sobie spirale na 3 lata i masz problem z bańki. sex to najprzyjemniejsza rzecz pod słoncem. jesli masz regularne cykle i umiesz obserwowac swoj organizm to nie ma mowy o zadnej wpadce

Dodano po 17 sekundach:

aha Ci co najbardziej nie chca to zazwyczaj pierwsi maja Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ja już też mam ;/ nie moge brac hormonów bo mam zakrzepicę
i najprawdopodobniej jestem w ciąży
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darek_o4



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 1:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lskjdf lisjf

Ostatnio zmieniony przez darek_o4 dnia Pon Maj 17, 2010 1:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group