Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nerwica, a może inna choroba?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Amenidziesz prywatnie?
pytam bo do większości specjalistów, w tym do psychiatry trzeba się najpierw zapisać na konkretny dzień .
rzadko przyjmują "z marszu".
najlepiej zadzwonić do przychodni i zapytać na jakich zasadach tam przyjmują.
może nie wszędzie tak jest ale u mnie w mieście taka właśnie jest procedura.
PS. do psychiatry nie trzeba mieć skierowania.

kaja321
byłaś z tą bezsennością u lekarza?
to już dość długo się ciągnie. a wiem jak bezsenność jest męcząca. cały dzień potem masz "w plecy"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Amen



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
Amenidziesz prywatnie?
pytam bo do większości specjalistów, w tym do psychiatry trzeba się najpierw zapisać na konkretny dzień .
rzadko przyjmują "z marszu".
najlepiej zadzwonić do przychodni i zapytać na jakich zasadach tam przyjmują.
może nie wszędzie tak jest ale u mnie w mieście taka właśnie jest procedura.
PS. do psychiatry nie trzeba mieć skierowania.


Idę prywanie. Pierw do psychiatry, a na drugi dzien po wizycie zrobie sobie badania krwi itp. Zadzwonie jutro i się umówię tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaja321



Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:


kaja321
byłaś z tą bezsennością u lekarza?
to już dość długo się ciągnie. a wiem jak bezsenność jest męcząca. cały dzień potem masz "w plecy"


nie byłam, do psychiatry sa zapisy za miesiac, a chyba nie ma sensu z tym isc do internisty?
dziś to była masakra zasnełam o 9 rano!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Amenaaa to rozumiem Smile powodzenia! Smile

kaja321 myślę, że warto. wprawdzie nie wiem jak to jest teraz z wypisywaniem leków na choroby przewlekłe (moja ogólna powiedziała, że po zmianie przepisów interniści już nie mogą przepisywać leków na "P" chyba, że mają karteczkę z konsultacją lekarską) ale warto się przejść i zapytać. a w międzyczasie zapisać się do psychiatry.
bo tak naprawdę to lepiej żeby to on Ci dopasował ewentualne leki, w końcu to jego specjalność. Wink
co do spania- to rozumiem, że teraz możesz jeszcze sobie na to pozwolić. a co będzie kiedy zaczniesz zajęcia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wladek997



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 1:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie jest sprawa jest inna. Jestem pewien ze jestem chory. Ale lekarze mowia ze nie. A zebym in udowodnil ze jestem musialbym wydac troche pieniedzy. Dlatego na razie szukam pracy.
Ps. Ja sie nie boje sie choroby ale chce tych lekarzy osmieszyc. Bo prawda jest taka ze moge powiedziec ze wiem wiecej od niejednego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group