Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

narkotyki, to normalne

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hallowen no tacy co zyja tylko cpaniem i wszysko przez to zawalaja, niszcza sobie i innym zyciem to tak, zgadzam sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
z09a
Zbanowany


Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SICK PLANET EARTH
PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najzdrowsza jest woda, warzywa, owoce i rybki und grzybki! Szczaw nie jest zdrowy zbytnio and rebarbar! Wódka to też H2O w sumie! Piwo to też nie alkohol jak się po nim film nie urywa! Po wódce jeśli nie leżysz nieprzytomny i się wywrócisz, wstaniesz, albo ktoś podniesie i dalej pójdziesz i karetka, lub policja nie przyjedzie to pijani nie byliście! 18 lat skończone to faza musi być! Wybór konsumenta! Żyjmy zdrowo i fazujmy jak komu pasuje i ile potrzeba! Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia-79



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chciałam tylko spróbować a wpadłam na kilka lat i potem wiele czasu poświęciłam na leczenie :/ nie polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od czego zaczęłaś Andzia, co Cię tak wciągnęło na kilka lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia-79



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko było stopniowo. najpierw zabawa większymi dawkami leków, potem palenie marichuany, eksperymenty z dopalaczami i lsd, oczywiście wszystko "pod kontrolą", "tylko na imprezach", aż poszło w amfetamine i z tym się długo męczyłam. ale na szczęście udało mi się z tego wyjść, jednak pilnować się muszę już do końca życia :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tymi lekami to widziałem nawet ostatnio wiadomości.

Mam podobny bagaż doświadczeń - chodź zdecydowanie lżejszy. Zaczęło się od Marihuany z niebywałym pociągiem do tej "fazy". Z początku było to raz na jakiś czas, później po 2-3 razy w ciągu dnia jakiś joint czy coś mocniejszego. Raz też wpadł drops, który rozjuchał całego sylwestra - nie powiem, tego nie da się zapomnieć - tak jak i nie da się zapomnieć tego paskudnego zejścia na drugi dzień. Później była amfa i meta amfa, na szczęście nastąpiło szybkie opamiętanie.

Moja znajoma od 16 roku życia aż po dzisiejszy dzień regularnie daje sobie w nos i jara.. też tylko dla zabawy i odświętnie;) Czyli trzy razy w roku, niedziele, dzień powszedni i święta. Lecz to tylko jedna z wielu dróg, którymi się stacza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia-79



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety coraz więcej osób ma z tym problem Sad ja tez byłam młoda (miałam 13 lat jak wpadłam) i bardzo szybko się rozkręciłam. Po 4-5 miesiącach nie wyobrazałam sobie dnia bez "czegoś" nie wazne czy to amfa czy całe opakowanie leków, musiałam coś wziąć. I tak wyniszczyłam sobie organizm, zachorowałam też wtedy na anoreksje więc obie przypadłości nakręcały się wzajemnie (ćpałam by schudnąć i zapomnieć jak jest mi źle żyć z samą sobą, oraz chudłam, bo tego "wymagała" od tego choroba). gdy wspominam tamte czasy zastanawiam się jak mogłabym być tak głupia, ale z drugiej strony byłam tak cholernie samotna i nieszczęśliwa Sad nie sadziłam, że kiedykolwiek wyjde z tego, 2 lata leczenia, w tym szpitale, uciekałam z ośrodków, ale w końcu ktoś mądry przemówił mi do rozsądku Smile chciałam żyć i walczyć. i mimo trudności (po leczeniu wpakowałam się w toksyczny związek, który niszczył mnie przez prawie 5 kolejnych lat) nie wróciłam do nałogu. Tak naprawdę od 3 lat mogę powiedzieć, że układam sobie życie na nowo, poznaje czym są uczucia, emocje, szacunek do drugiego człowieka i szczęście Smile czasami warto poczekać na ten moment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, znam to... ech, "nie ma co robić trzeba coś wziąć i będzie lepiej, będzie się coś chciało" Niestety jeśli chodzi o konopię to było odwrotnie, co do silniejszych używek było lepiej ale skutki potem były okropne.

Gratuluję Ci też tego, że udało Ci się tego dokonać! Teraz możesz cieszyć się prawdziwym życiem i stawiać mu czoło w rzeczywistym świecie. Ja na szczęście nie wpadłem aż tak daleko po uszy, miałem chyba bardzo twardy umysł, bo wiedziałem, że nie mogę dalej i nie chce bo to nie tak powinno być, więc udało mi się to skontrolować i szybko z tego zrezygnować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia-79



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję. to doświadczenie życiowe dało mi dużo siły na radzenie sobie z innymi trudnymi sytuacjami życiowymi. gratulacje, że Ty miałaś tyle siły by przestać w odpowiednim momencie. Ukłony dla Ciebie Smile niestety to straszne gówno i jest mnóstwo osób, ktorym nie udało się z nim wygrać Sad kilku moich bliskich znajomych zmarło. ale cóż takie życie. nie bez powodu się mówi, że jest to choroba śmiertelna :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie 90% nadal w tym twki a ja stałem się według nich "No-Lifem" bo znalazłem pasję, która daje mi siły wierzyć, że coś mogę mieć w życiu, gdy czasem z nimi się spotykam jest jak było... Melanż i dobry haj. Dzięki temu jednak czuję, że dobrze zrobiłem.

Wiem to przykre, śmierć w ten sposób jest okropna. Przypomniała mi się aż książka "Dzieci z Dworca Zoo" również okrutna historia.

Dobrze, że Tobie się udało i teraz czujesz, że żyjesz! Masz jeszcze kawał życia i wiele radości oraz smutków przed sobą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group