Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

narkotyki, to normalne

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 1:35 pm    Temat postu: narkotyki, to normalne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba spróbować, żeby wiedzieć, że nie są one niezbędne do naszej egzystencji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 6:38 pm    Temat postu: po co próbować? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepiej oprzeć się na doświadczeniach innych? Po co próbować to gówno? Wiadomo,że nikt jeszcze nie popadł w nałóg od jednego razu, ale serdecznie nie polecam!!!
Powrót do góry
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

próbować rzeczywiście nie warto, choć tak z ciekawości....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kurtt



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odsyłam do mojego jutrzejszego artykułu, który będzie ma biomedical. Stokrotko polecam się wstrzymać z takimi poglądami, bo straszne głupoty piszesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O wypraszam sobie, ja nie kwestionuję Twojej inteligencjii!!!!!!!!!!!
Ja spróbowałm maryśki i żyję, co nie znaczy, że szprycuję się ciągle, wręcz przeciwnie! Zdziwiłbyś się ile Twoich znajomych też to brało!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kurtt



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stokrotka.af napisał:
O wypraszam sobie, ja nie kwestionuję Twojej inteligencjii!!!!!!!!!!!
Ja spróbowałm maryśki i żyję, co nie znaczy, że szprycuję się ciągle, wręcz przeciwnie! Zdziwiłbyś się ile Twoich znajomych też to brało!


Kiepsko też z rozumieniem czytanego tekstu Smile

Natomiast propagowanie jakiegokolwiek narkotyku jest bardzo niemoralne. Rozumiem stokrotko, ty doświadczona przez życie (Very Happy) wiesz dużo, ale przyjmij do swojej wiadomości, że po taką działkę np. marihuany mogą sięgnąć osoby bardzo młode, które po pierwszym razie będą to robić dalej. Później przestanie im to wystarczać i przerzucą się na coś mocniejszego niszcząc swoje i swoich bliskich życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchaj Ty mądralo Mad masz szczęście, że Cię nie znam osobiście Laughing mam dziś naprawdę kiepski dzień i Twoje wypowiedzi działają na mnie jak płachta na byka Exclamation Dzieciaków i tak nie upilnujesz a jeśli twierdzisz, że jest to możliwe to straszny z Ciebie naiwniak Sad każdy odpowiada za swoje czyny, tak na marginesie, gdybyś nie wiedział, narkotyki są dostępne wszędzie i moje wypowiedzi nie zmieną drastycznie sytuacji w tej kwestii Exclamation poza tym nie trzeba ogromnego doświadczenia w tej dziedzinie, wystarczy pożyć dwadzieścia parę lat Razz na tym świecie, rozumiem, że Ty, trzymany pod kloszem, w życiu nie miałeś z narkotykami nic wspólnego...już Ci wierzę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kurtt



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stokrotka.af napisał:
Słuchaj Ty mądralo Mad masz szczęście, że Cię nie znam osobiście Laughing mam dziś naprawdę kiepski dzień i Twoje wypowiedzi działają na mnie jak płachta na byka Exclamation Dzieciaków i tak nie upilnujesz a jeśli twierdzisz, że jest to możliwe to straszny z Ciebie naiwniak Sad każdy odpowiada za swoje czyny, tak na marginesie, gdybyś nie wiedział, narkotyki są dostępne wszędzie i moje wypowiedzi nie zmieną drastycznie sytuacji w tej kwestii Exclamation poza tym nie trzeba ogromnego doświadczenia w tej dziedzinie, wystarczy pożyć dwadzieścia parę lat Razz na tym świecie, rozumiem, że Ty, trzymany pod kloszem, w życiu nie miałeś z narkotykami nic wspólnego...już Ci wierzę Wink


To ty masz pecha, że mnie nie znasz osobiście Smile

Przede wszystkim nie oburzaj się tak bardzo, ale gdy czytam te głupoty jakie wypisujesz to ciężko nie zareagować. Naiwność sama ukazujesz przez to, że pisząc, że nie da się upilnować małolatów. Tak, lepiej pisać żeby próbowali - pomyśl o tym co ty wygadujesz?!

Osoby niepełnoletnie nie odpowiadają za swoje czyny tylko ich prawni opiekunowie. Czyżbyś zapomniała o tym? Jesteś cholernie nieodpowiedzialna i zupełnie pozbawiona wyobraźni!

Ach, zapomniałbym. Twoje ostatnie dwa zdania są tak żałosne jak cala twoja egzystencja na forum. Cóż, najlepszą obroną jest atak. Zero konstruktywności. Tragedia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a więc wojna Evil or Very Mad
Jakos przeżyję brak znajomości z takim przemądrzałym kolesiem Exclamation Nikogo do niczego nie namawiam, to Ty chyba masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego Exclamation stwierdzam fakt, który Ty próbujesz zignorowac Exclamation widocznie musisz się na kimś wyżyć i rozładowac flustrację, jak Ci już ulży to może sobie przemyślisz swoje inteligentne wywody na mój temat, życzę powodzenia Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kurtt



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stokrotka.af napisał:
a więc wojna Evil or Very Mad
Jakos przeżyję brak znajomości z takim przemądrzałym kolesiem Exclamation Nikogo do niczego nie namawiam, to Ty chyba masz problem ze zrozumieniem tekstu czytanego Exclamation stwierdzam fakt, który Ty próbujesz zignorowac Exclamation widocznie musisz się na kimś wyżyć i rozładowac flustrację, jak Ci już ulży to może sobie przemyślisz swoje inteligentne wywody na mój temat, życzę powodzenia Exclamation


Koleżanko ty chyba naprawdę masz problemy z sobą. Jaka wojna? Very Happy Umiejętność prowadzenia dyskusji nie jest wcale taka łatwa jak Ci się wydaje, to, że ktoś nie zgadza się z Twoim (absurdalnym) zdaniem zdarza się bardzo często.

Fakt, który stwierdzasz jest niedorzeczny. Wyżej opisałem dlaczego. To ty nie przyjmujesz moich argumentów do wiadomości.

Ach i jeszcze mały kącik ortograficzny fRustrację, a nie flustrację, hehe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group