Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Naraya - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
dziewczyna w potrzebie napisał:
chodzi mi o to czy przy drugim opakowaniu przy pierwszej tabletce jest sie juz zabezpieczonym

raczej tak. tak jak gumka nie da 100% pewnosci to i tabsy tak samo. teoretycznie powinnas byc zabezpieczona


logiczne, że się jest zabezpieczonym... przecież to już drugie opakowanie... gdyby tak nie było to po co te pierwsze??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesiu15, a przeczytałeś ulotkę ? albo dziewczyna ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plus chyba nikt z autorow postow powyzej nie czytał ulotek..to po co one sa?!

Nastja teoretycznie powinna byc zabezpieczona ale tak samo jak gumka jakis tam % zawsze istnieje Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, zgodzę się z Tobą, połowa Polaków chyba nie czyta ulotek, a potem są pretensje do lekarza i że w aptece nie powiedzieli (jakie są skutki uboczne itp.) .. a to wszystko jak byk pisze w ulotkach i nawet w programach telewizyjnych reklamujących leki mówią: "przed użyciem zapoznaj .. " Rolling Eyes
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziewczyna w potrzebie



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 9:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie zapoznałam pisze "mogą wystąpić bóle głowy ,wymioty , biegunka ,nudności . Ale ja pytam czy jestem już zabezpieczona juz od pierwszej tabletki z drugiego opakowania i odp mi w koncu z sensem czy jestem czy nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież od samego początku Ci piszemy że jesteś zabezpieczona...Jakiej odpowiedzi oczekujesz jeszcze?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziewczyna w potrzebie



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to mi wystarczy tylko chciałam jasno abyś to napisała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielokrotnie było to jasno napisane ...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asik912



Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
mam pytanko. zaczelam brac tabletki Naraya w pierwszy dzien okresu(nigdy innych nie brałam) mineło juz 19 dni i koncze pierwsze opakowanie a mam dalej okres;/ czy to jest normalne przy pierwszym opakowaniu czy powinnm isc z tym do lekarza?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Należy iść do lekarza...Żadne krwawienie nie powinno trwać tak długo, bo może doprowadzić do anemii.Prawdopodobnie należy zmienić preparat.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group