Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Naraya - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 8:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wziełas 2 tabletki 1dnego dnia? Confused a po co?

Dodano po 50 sekundach:

myslisz ze jak nalykasz sie ich wiecej to bedziesz bardziej zabezpieczona?
to tak jakbys uzywała 10gumek podczas 1 stosunku... Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind jej chodziło o to że drugą...a nie ze dwie...

dziewczyna w potrzebie Nie bardzo wiem w czym widzisz problem...Tabletki mają ten sam skład. DOKŁADNIE ten sam...Różni je jedynie firma produkująca i tym samym cena...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha Razz to zle zrozumiałam. z reszta co to za pytania.. od czego sa ulotki? tam nic nie pisza? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziewczyna w potrzebie



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie chodzi mi o to czy po 1 opakowaniu jest przerwa 7 dni na 8 bierze sie pierwsza z 2go opakowania i czy od tej pierwszej tabletke juz jestem zabezpieczona prosze o odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno tak ale jak jest w praktyce.. tego nie wiadomo.. mozesz zaryzykowac i sprobowac..swoja droga nie mozesz wytrzymac miesiaca bez pełnego stosunku? czy to jakas roznica czy skonczy w srodku czy na zewn. Question Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziewczyna w potrzebie



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o to czy przy drugim opakowaniu przy pierwszej tabletce jest sie juz zabezpieczonym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiesiu15



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mamy pytanko małe jeszcze . moja dziewczyna skarży się że jest jej nie dobrze po tabletkach NARAYA nie wymiotuje i nie ma biegunki czy jest to normalne przy braniu tabletek ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesiu15, no to w końcu jest jej niedobrze czy nie ma żadnych objawów .. ?

ja czytałam i słyszałam różne opinie - jedne dziewczyny nie skarżyły się w ogóle na skutki uboczne po tym środku antykoncepcyjnym, inne zaś twierdziły, że popsuła im się bardzo cera, miały nudności, wymioty, zaczęły im wypadać włosy, przytyły .. także każdy organizm moim zdaniem inaczej reaguje na leki czy środki antykoncepcyjne .. a tak w ogóle, przecież jest tam ulotka - możesz poczytać o skutkach ubocznych, tam wszystko pisze.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiesiu15



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wymiotuje jest jej tylko nie dobrze. jest troche przeziebiona ale wzięła 3ą tabletki czuła się dobrze ,dopiero od wczoraj rano jest jej nie dobrze ale raz czuje sie dobrze a raz jest jej nie dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyna w potrzebie napisał:
chodzi mi o to czy przy drugim opakowaniu przy pierwszej tabletce jest sie juz zabezpieczonym

raczej tak. tak jak gumka nie da 100% pewnosci to i tabsy tak samo. teoretycznie powinnas byc zabezpieczona
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group