Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napady żarłoczności

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wywołać to złe określenie Laughing

To jest tak: jeśli mięsko które kupiłaś było zakażone, to może się taki pasożyt rozwinąć. Żywność jest badana. Owszem. Ale próbkę pobiera się tylko z kilku miejsc. Więc może się zdarzyć tak, że w którymś miejscu jaja będą się znajdowały...

One są unieszkodliwiane w trakcie obróbki termicznej, także nie jest to groźne jeśli mięso się usmaży, ugotuje czy co tam kto chce:)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiaa1



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 7:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina15253 a może masz jakieś problemy z tarczycą? Ja kiedyś to przechodziłąm i też apetyt miałam ogromny i pochłaniałam góry jedzenia a mimo to chudłam w oczach. Poszłam do lekarza pierwszego kontaktu a ten skierował mnie do endokrynologa i dostałam leki po których wszystko wróciło do normy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka jadłam tylko makrele, nic poza tym.
kasiaa1 nie mam pojęcia, czy mam cos z tarczycą. Podejrzewaja u mnie tylko prblemy z wątroba, ale jak bylam u specjalisty, to powiedział, ze na 90%nic mi nie jest a 10% to wyniki badań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kania510



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja również lubie surowe miesko mniam mniam . Myślę że takie male (jak sprubowania czy nie sa np. przesolone ) ilości surowego mięsa nie są przyczyna wywołania pasozyta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli akurat w tym kęsie znajduje się jajo, to owszem może...Wystarczy jedno...

ewelina zrób sobie badania. A makrela była wędzona zapewne, więc nie surowa...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To przez śmieciowe jedzenie. Kupujesz batona, zjadasz tą słodkość, dochodzi do szybkiego podniesienia energii w organizmie, następuje wyrzut insuliny, po czym bardzo szybko obniża się poziom cukru we krwi i jesteś głodna. To właśnie ten głód sprawia że sięgasz po więcej i więcej a to wszystko odkłada się w postaci tłuszczu ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group