Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Napady żarłoczności

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 4:10 pm    Temat postu: Napady żarłoczności Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od ok. 2 tygodni mam ogromny apetyt. Ogolnie powiem, ze zawsze duzo jadam ;p ale teraz to juz jest przegiecie. Dzisiaj na przerwach w szkole łazilam jak głupia i kupowala ciagle cos do jedzenia,wrocilam do domu i znowu jem, koleżanki smieją sie ze mnie, ze jestem w ciąży;p co oczywiście jest nieprawdą Surprised
nie wiem, co sie dzieje, dlaczego tak ciągle jem i jem i jem...?
Nie potrafie tego powstrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze masz jakies bakterie w brzuchu? Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może masz mieć okres? Bo czasem przed okresem np ja mam takie napady i nie tylko ja bo juz sie spotkalam z kilkoma takimi przypadkami
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 1:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A chudniesz, czy masz taka sama wagę?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
moze masz jakies bakterie w brzuchu

tego to nie wiem.

mala_mi napisał:
Może masz mieć okres?

noo fakt, ale wydaje mi sie, ze to nie przez okres. Nigdy tak nie mialam. Jak mi sie zbliza, to odczuwam tylko ból jajnikow, nic poza tym.

nowicjuszka napisał:
A chudniesz, czy masz taka sama wagę?

nie, nie chudne, wrecz wydaje mi sie ze tyje, ale wage mam taka sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kania510



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może masz dużo stresu i nerwów? u niektórych to jest przyczyną żarłoczności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób sobie morfologię i pasożyty.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak, mam od czasu rozpoczecia roku szkolnego:P ale zaczelam tak duuuzo duuzoo jesc od niedawna

Dodano po 56 sekundach:

nowicjuszka napisał:
Zrób sobie morfologię i pasożyty

miałam juz badania, dopiero 24,25 bedą wyniki

Dodano po 4 minutach:

Aa... I jeszcze co do mojej wagi, bylam dzisiaj na badaniach u pielęgniarki. Ostatnio wazylam 53 kilo(kilka miesiecy temu),pozniej 55 a teraz waze znowu 53.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to może wskazywać na pasożyta. Jadłaś może w ostatnich miesiącach surową rybę, albo tatara?W ogóle jakieś surowe mięso?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyy ja surowe mieso jem,,tzn proboje jak robie kotlety .mogłabym jesc i jesc... ...;/ a to moze wywołac pasozyta? ;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group