Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadpotliwość stóp. Jak z tym walczyć ?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violet



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni higiena - ale to zapewne wiesz. I dodatkowo preparaty np. dezodoranty do stop.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
celinabak



Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam tą kuracje pudrem i faktycznie na jakiś czas miałam spokój ale stopy strasznie wysuszone. Polecam też dobre wkładki do butów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Korę dębu polecam - sypana w aptece kosztuje kilka złotych. Parzysz łyżkę stołową w ok. pół litra wody (10 minut), potem przecedzasz, wlewasz do miski i moczysz stopy 10-15 minut. Przy regularnym stosowaniu (najlepiej raz w tygodniu) daje ogromne rezultaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margot30



Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najskuteczniejsza metoda jest po prostu botoks. Botoks hamuje wydzielanie potu - jedyny minus to ze ostrzykiwanie nalezy powtarzac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AniaW.



Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mowa jest o nad-potliwości stóp, a nie o tym, jak myć stopy, żeby nie waliły. Moje stópki też niestety lubią się przypocić ponad miarę... Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
herito



Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 15, 2016 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wkładki ortopedyczne mogą pomóc tak jak już o tym pisali ci ludzie problem z nimi jest jednak taki, że nie można ich nosić zbyt długo. Nie mniej jednak ( jak zawsze ) najlepiej idź do specjalisty ze swojego miasta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 9:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sposobów:

zabiegi laserowe oraz botoks ( są przeprowadzane z gabinetach podologicznych)
zmiana obuwia na naturalne z naturalną wkładką
noszenie skarpet z naturalnych materialów
czy też odpowiednia higiena stóp oraz stosowanie kosmetyków na nadpotliwość.

https://podolodzy.pl/zabiegi-usuwanie-odciskow-12.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wez sobie poczytaj tutaj http://www.vichy.pl/blog/chlorek-glinu-jakie-jest-jego-zastosowanie-w-kosmetyce/vmag64753.aspx o chlorku glinu ktory jest m.in na nadmierne pocenie bo hamuje wydzielanie potu przez gruczoly
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Czy gdzieś w Krakowie mozna zapisać się na zabieg botoksu na nadpotliwość stóp? I czy jest ryzyko, ze nie zadziała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem jest takie ryzyko. Zdarzają się osoby , u których botox nie zadziała lub zadziała po trochę dłuższym czasie -ale są to bardzo sporadyczne przypadki. W gabinecie powinni ocenić na ile będzie to skuteczne oraz powiedzieć Ci jaka będzie cena. Polecam wybrać się do Cliniqmed. Jedna z lepszych klinik medycyny estetycznej w miescie, chodziłam tam na botoks.Wprawdzie nie na nadpotliwość ale na zmarszczki, wiem jednak, ze wykonywane są tam zabiegi leczenia nadpotliwości. Pozdrawiam.
https://cliniqmed.pl/oferta_categories/medycyna-estetyczna/
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group