Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mycie rąk ;)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe Laughing Laughing nie no bez przesady Wink trzeba dbac o swoja higiene Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarenka.25



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam taką obsesję, jak ludzie na mnie dmuchają nienawidzę jak ludzie np. w metrze chuchają na mnie i dmuchają, dlatego absolutnie nie jeżdże środkami masowej komunikacji. Mam wrażenie, że ktoś mnie zakazi grypą albo jeszcze czymś gorszym np. gronkowcem. Gronkowca nie można wyleczyć. Wiedzieliście o tym??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidia81



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też nienawidzę jeździć środkami lokomocji -wolę się przespacerować,a jeszcze siadać na siedzenia i to wszytko dotykać-masakra.Mycie rak to podstawa!!!!!!!!!!!!!!!!1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kowal swego losu



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc nie powinnas wstydzic sie isc do psychologa to jest lekarz jak kazdy inny moze ci bardzo pomoc sama nie dasz sobie rady z tym natrenctwem w tym momencie to jest silniejsze od ciebie i potrzebujesz spaecjalistycznej terapii powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sharezzz



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: S-c
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 3:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat w sam raz dla mnie , tak jak koleżanka wyżej mam to samo, natręctwo mycia rąk. Myje je dziennie około 40 do 60 razy i robie tak od 10 lat. Tylko czego bym się nie dotknął muszę iść umyć ręce. Mój problem zaczął się kiedy to jeszcze chodziłem do podstawówki. Kiedyś pewno dnia przyszedłem do domu ze szkoły i nie umyłem rąk ,tata zauważył że to nie zdarzyło się tylko jeden raz, w końcu zwrócił mi uwagę. Opowiedział mi że jak on był mały to zawsze mył ręce kiedy przychodził do domu ze szkoły i tłumaczy mi że powinno się myć ręce bo w szkole dotyka się różnych rzeczy i ma się dużo zarazków i bakterii na dłoniach. Od tej chwili zacząłem myć ręce zawsze kiedy przyszedłem ze szkoły. Po jakimś czasie przerodziło się to w chorobę mycia rąk aż to aktualnej chwili. Uważam że to choroba psychiczna i to się dzieje tylko w mojej głowie. Tyle lat minęło a ja jeszcze o tym z nikim nie rozmawiałem nie wiem czy pomógł by mi psycholog lub psychiatra. Wiem tylko ze moje ręce są już zniszczone od mycia chociaż używam cały czas kremu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam nałóg mycia rąk Very Happy Dosłownie myję ręce co chwila. Np przed obiadem myję ręce i nakładam na talerze ale zanim zacznę jeść myję ręce raz jeszcze Mr. Green Albo np. myję ręce, czytam książkę czy gazetę i jak skończę to znowu myję ręce. hehehe Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group