Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mój syn się masturbuje

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosorynka



Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masturbacja jest objawem normalnosci moze sie zaczac juz we wczesnych latach i trwac do emerytury Ludzie w zwiazku tez sie masturbuja! Pukajcie jak wchodzicie do pokoju swoich pociech bo moze sie zdarzyc ze beda akurat "zajeci" i przez takie najscie mozecie spowodowac nerwice - Lepiej w domu jak w krzakach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Falczyk



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ni jestem przeciwniczka masturbacji u dziecka ale ostatnio zauważylam, ze moja 3 letnia coreczka lubi sie dotykac roznymi przedmiotami (tam). mysle, ze jeszcze nie ma swiadomosci, co robi ale boje się, czy sobie przypadkiem nie uszkodzi wrazliwych miejsc???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
perwer



Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 6:55 pm    Temat postu: Re: Mój syn się masturbuje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Urszula34 napisał:
Jak mu pomóc?

Jak chcesz mu pomóc -------------------

TRESC postu usunełam. a Tobie wysłałam prezent. kolejny wybryk i pozegnasz sie. forum to miejsce publiczne a nie ..... Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group