Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mój syn się masturbuje

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Urszula34



Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 7:52 pm    Temat postu: Mój syn się masturbuje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, jestem matką czternastoletniego syna i mam następujący problem - mój syn się masturbuje. Raz widziałam jak to robił, ale na szczęście on nie wie, że ja o tym wiem. Jak mu pomóc? Myślę, że wrzeszczenie nie ma sensu, a zwykła rozmowa też raczej niewiele pomoże. Przeszukałam jego pokój, ale nie znalazłam na szczęście żadnych pisemek erotycznych. Co mi radzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Urszulo..
Nie wiem tak naprawdę w czym widzisz problem. Czy to jest takie straszne? Chłopak wchodzi w wiek dojrzewania. Poznaje siebie.
W jaki sposób to robił? Nie widzę nic nienormalnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie, zgadzam sie z kolega Smile hormony buzuja i stad te zachowanie. z czasem mu minie. w jego wieku to normalka. niedlugo zacznie sie ogladac za dziewczynami (lub juz to robi) i bedzie wszystko ok. no jakos chłopak musi sobie radzic.... Rolling Eyes dziewczyny tez sie masturbuja heh Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masturbacja to nic zlego, to normalne Smile
chyba ze Twoj syn robi to kilka razy dziennie i nie potrafi sie opamietac - wtedy to juz jest problem...
ale tak jak napisali rozmowcy wyzej, ja tez nie widze problemu Smile
moze uzasadnisz swoje obawy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz chyba sie zgodze z gonzim:D

na Pani miejscu zaczął bym sie martwić jeżeli by tego nie robiłVery Happy
w sumie i tak późno zaczołVery Happy



i to juz nie powinien być temat o "dziecku" bo jak ma 14 lat to już nie taki dzieciak:D
jeszcze lepsze rzeczy bedzie robił;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie nie widze problemu lepiej niech robi to w takim wieku niż miał by uprawiać seks. Jakoś chłopak musi sobie rozładować napięcie to zupełnie naturalne i niepowinna sie Pani tym przejmować... Swoją drogą niewiadomo czy późno bo niewiadomo kiedy zaczoł napewno to nie był pierwszy raz Laughing
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wszczyscy macie racje,najwyzsza pora i swiadczy to tylko o prawidlowym rozwoju wiec wydawaloby sie wszystko ok,ale prawda jest taka ze matce zawsze ciezko zrozumiec ze jej slodkie malenstwo zmienia sie w mezczyzne.Ja mysle ze tez bede w szoku gdy np moja core pierwszy raz przylapie na calowaniu sie lub na czyms innym.I wcale nie dziwie sie ze zostal zalozony ten temat..Komu jak komu ale matce zawsze najciezej zrozumiec,,,Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój tatuś mnie już w róznych sytyuacjach przyłapywał:d dość nagich z dziewczynami;D czasem sie zdarzyło ze powiedział żebym sie nie rozpędzał za bardzo:D ale to wszystko:Ddało sie wyczuć nawet że dumny jest:D hehehe
a mamusia mnie nigdy nie przyłapała, ale kiedyś zobaczyła moja tapete która była bardzo kulturalna wbrew pozorom nic nie było widać bodajże to salma hayek to sie dziwnie zachowywałaVery Happy jeszcze kiedyś sie obśmiałem jak miałem na tapecie kari wuhrer(mega fajny tyłek na prawde mega) no i tatuś wszedł i zaczął ze mna rozmawiać i jego oczy wbite były w monitor Very HappyVery HappyVery Happy hehe umarłem wtedy z beki;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, może się nie znam, ale tata dumny z ilości lasek przelecianych przez jego syna? No nie powiem,żeby był to jakiś powód do dumy. Confused

A co do masturbacji to zgadzam się z poprzednikami "niestety" to całkowicie normalne zachowanie. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czemu odrazu przelecianych ?;] rozebranie nie równa sie z "przeleceniem"
i nie ilości tylko faktu ;] bez przesady;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group