Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mój chłopak się mnie wstydzi [ciąża i co dalej?]

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiakk nmzc :] ale nie denerwuj sie, teraz dzidzia jest najwazniejsza... Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozumiem ale za wesoło to nie jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiakkk przytoczylas tylko jedna sytuacja a mozesz powiedziec cos wiecej ... kiedy ci bylo jeszcze przykro. Nam mogloby to pozwolic bardziej przyblizyc twoja sytuacje a tobie moze bylo by lzej jak bys zwerbalizowala problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiu to na prawde ciezka sytuacja, tymbardziej ze przeciez juz twoj facec jest na tyle dorosly zeby zaczol myslec o ustatkowaniu... trzymam kciuki zeby bylo dobrze :*
a rozmawialas z nim o tym??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiec tak.....nie dlugo jego brat bierze cywilny i oczywiscie ja z nim nie pójde.....a dlaczego to juz wiecie,,,,,,ostatnio miał impreze jest komendantem strazy...itd chciałam przyjechac alle stwierdził ze lepiej nie!!! ogólnie jest huu....nigdzie nie wychodzimy nigdzie mnie nie zabiera rozmawiałam z nim otym ale on nie widzi zadnego problemu. jedno wiem napewno to nie jest człowiek z którym bede dzielic zycie a dziecko to nie koniec swiata nie jest niczemu winne. czekam do porodu i wtedy zobaczymy chociaz nie wim czy wytrzymam tak dłuzej bo czasami mysle ze lepiej by mi było teraz samej bo byc z kims a nie móc na niego liczyc to bez sensu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matko to smutne co piszesz Sad jak on moze tak wogole postepowac..jak moze nie cieszyc sie z dziecka? moze nie zaplanował tego ze zostanie ojcem w wieku 25 lat ale jejuuuuuuuu zdarza sie! to wcalnie nie "szczeniacki" wiek Neutral. musi chłop isc po rozum do głowy...swoja droga szkoda ze mu nikt nie zasadzi takiego porzadnego kopa!!!!
nie moge uwierzyc w to ze nie interesuje go ciaza...a co z badaniami? kto za nie placi? czy chodzisz panstwowo?... z czego potem utrzymasz dziecko Sad eh...wogole to w ktorym tygodniu jestes? dlugo do porodu? znasz płec? sorki za mase pytan ale moge o tym gadac i gadac Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasiuniek



Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to przykre, ze masz takiego faceta... widocznie jeszcze nie dorosl do odpowiedzialnosci... i wcale chyba nie ma zamiaru... Porozmawiaj z nim szczerze, zapytaj jak sie sprawy maja, jakie ma plany co do CIebie i dziecka, niech postawi kawe na lawe i albo rybki albo pipki! Wiem, ze na pewno jest Ci przykro, jak czytasz takie rady, ale logicznie myslac, jesli on teraz nie potwierdzi, ze Cie kocha, ze chce z Wami byc na dobre i zle, ze sie Wami zajmie, to predzej czy pozniej pewnie Was zostawi... Musisz byc silna i wyjasnic z nim ta sytuacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie niech ci powie co i jak a jak nie to niech spada.. kopa w tylek Confused sorki ale na parwde sie zdenerwowalam po tym co napisalas, jak tak wogole mozna... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

urodzisz, to pozwij o alimenty i pozamiatane, bo nie masz skąd kasy wziąść i sobie nie poradzisz... pomyśl o dzieciaku - zostajesz sama Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przykro mi ale to co piszesz jest jakas jedna wielka masakra Sad jak facet moze byc tak glupi?! Teraz kiedy potrzebujesz milosci i ciepla to co on robi? odpycha Cie Mad frajer. Daj sobie spokoj z nim na jakies czas. Po co bedziesz go prosic o spotkania i oto zeby sie do Ciebie przyznawal Confused dbaj o dzidziusia swojego, 3 maj sie cieplo :*
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group