Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mój chłopak się mnie wstydzi [ciąża i co dalej?]

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 2:01 pm    Temat postu: Mój chłopak się mnie wstydzi [ciąża i co dalej?] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie... Crying or Very sad jestem w 5 miesiacu ciazy mam hu... sytuacje poniewaz ojciec dziecka-mój chłopak wstydzi sie publicznie ze mna pokazywac...ie powiedział swoim rodzicom o ciazy mam wrażenie że wstydzi sie mojego "Brzuszka " tylko nie rozumiem dlaczego...sytuacja o tyle beznadziejna ze ja nie mam rodziców wynajmuje mały pokój termin mam na września wic już nie długo on wogóle nie zastanawia sie nad tym co bedzie ni e wiem gdzie bede mieszkac jak urodzi sie dziecko nie wiem czy moge na niego liczyc. Dodam jeszcze ze jestesmy ze soba od ponad dwóch lat. czy jest sens byc z nimskoro i tak musze liczyc tylko na siebie... ostatnio spotkalismy naszych znajomych widzielismy ich z daleka chciałam podejsc i porozmawiac ale niestety on sie nie zgodził a dlaczego..? bo widac mi brzuch doradzcie mi cos bo naprawde nie wiem czy jest sens dalej to ciagnac.pozdrawiam



-----edited by emilka-----
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść postu i przeniosłam temat do działu "rodzina"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jejku to okropne Sad ze jestescie juz tak dlugo ze soba a facet teraz sie Ciebie wstydzi gdy jestes w takim "stanie" Confused jakis bezczelny gowniarz Mad - przepraszam za wyrazenie ale az mi sie Ciebie zal zrobilo jak przeczytalam Twoj post Sad nie wiem czy jest sens byc z kims takim.. przykro mi ze to pisze. Byc moze ze facet dojrzeje dopiero jak zobacze male dzieciatko. Ale to jeszczwe troche czasu do wrzesnia.

a czemu on tego nie powiedzial rodzicom? Oni sami nie zauwazyli ze masz brzuch wiekszy czy nie odwiedzasz ich? BO nie rozumeim za bardzo...pozdrawiam Smile
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wspołczuje... Neutral to po co był z Toba przez 2 lata Neutral...wstydzi sie brzucha? pfff przeciez to najpiekniejsze co moze spotkac kobiete Smile... ile on ma lat? bo zachowuje sie jak gowniarz 13letni... Neutral... jesli on sie Ciebie wstydzi to nie widze sensu bycia dalej razem...chyba ze jak urodzi sie dziecko, wtedy brzuch Ci zniknie ale wozek bedzie...tego tez sie wstydzi? skoro tak to pokaz mu drzwi, pociagnij za alimenty i wyslij do diabła... ;/ Twisted Evil wRRR ze tez tacy ludzie sa... Twisted Evil Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ile macie lat? Rodzice jego nie widzą brzuszka?
No ja nie mogę, ale koleś... Confused Sadzę, że się rozklei, jak zobaczy dzidziusia, ale nie wiadomo. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 11:42 am    Temat postu: hej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam sorki ze sie nie odzywałam a co do mojego "problemu" to nadal nic ... ja mam 22 lata a on 25 a rodzice wiedza z plotek ze jestem w ciazy i tez za bardzo ich to nie intereee... i co ja mam zrobic czekac do porodu...??? czy zaj... kopa w d... juz teraz???? poradzcie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to za rodzina? Przepraszam bardzo, ale chyba będzie lepiej jak będziesz je sama wychowywać.. wiem, że to łatwo powiedzieć trudniej zrobić... ale wcześniej czy później on odejdzie, będą PROBLEMY...
przynajmniej dzieciak będzie miał spokojne dzieciństwo, mimo że bez ojca Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 1:56 pm    Temat postu: hej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za pomoc... musze sie jeszcze raz nad tym wszystkim zastanowic.. bede pisac jak cos sie zmieni... pozdrawiam... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak do porodu nie zmieni zdania to daj mu kopa w dupe,....nawet 10 razy :[ Twisted Evil Twisted Evil ham nie facet..sorki Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamietam goscia ktory mial 19 lat a jego panna z 16 i byl bardzo dumny ze bedzie miala dziecko i ze jej brzuch widac. Jego kobieta wcale nie najpiekniejsza.
Dziwniejsze ze twoj facet ma 25 lat i to raczej wiek kiedy mysli sie o ustatkowaniu ... skoro byliscie razem ze dwa lata to mysle ze to mialo cos na celu. Pozatym facet nie jest malym dzieckiem by nie wiedzial jak powstaja dzieci.
Sytuacja zeczywiscie trudna skoro nie masz rodzicow, bo bardzo potrzebne jest wsparcie w czasie ciazy jak i w czasie wychowywania malucha. Ale napewno masz jakies kolezanki. W trudnych sytuacjach zawsze znajduja sie zyczliwi ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki wind za wsparcie dzieki dziewczyny... bede w kontakcie pozdrawiam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group